Łódzki andel’s – delux design hotel

15 maja w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego na terenie kompleksu kulturalno-handlowego Manufaktura w Łodzi zainaugurował działalność 4-gwiazdkowy hotel andel's, określający się jako deluxe design hotel. Gościom oferuje 278 pokoi o śmiałym designie, basen na dachu, największą w Łodzi salę balową i centrum konferencyjne na 800 osób.

To drugi po uruchomionym w maju ub.r. w Krakowie obiekt tej sieci należącej do Warimpeksu, a zarządzanej przez Vienna International Hotelmanagement. Hotel poddany gruntownej rewitalizacji, zgodnie ze wskazówkami konserwatorskimi, zachował swój historyczny charakter. Znajduje się w nim 220 pokoi dwuosobowych, 53 pokoje typu suite i apartamenty przeznaczone na dłuższe pobyty, cztery pokoje dwupoziomowe oraz dwupoziomowy apartament prezydencki z tarasem o pow. 140 mkw. Pokoje charakteryzują się nowoczesnym i odważnym designem autorstwa londyńskiego duetu Jestico+Whiles, który zajmuje się aranżacją wnętrz we wszystkich hotelach tej marki.Żywe kolory, wśród których dominują czerwień i pomarańcz, oraz śmiałe kształty wraz z ekskluzywnymi materiałami wykończeniowymi mają budować niepowtarzalną atmosferę, która jest składowym elementem marki andel's. Poza tym andel's dysponuje centrum konferencyjnym o powierzchni blisko 2,8 tys. mkw., salą balową o pow. 1 tys. mkw., restauracją na 290 osób, podziemnym parkingiem na 92 samochody oraz Centrum Wellness & SPA, które zajmuje 1 tys. mkw. na najwyższym poziomie pięciopiętrowego budynku. W hotelowej restauracji Delight serwowana będzie kuchnia fusion według najnowszych trendów. W hotelu znajduje się też Oscar's Bar & Brasserie, który stylem nawiąże do nowocześnie zaprojektowanego hotelu, i SkyBar na najwyższym piętrze hotelu, gdzie przy drinku można będzie podziwiać panoramę Łodzi. Łódzki andel's jest czwartym hotelem tej designerskiej marki stworzonej przez Warimpex wspólnie z Vienna International. Pierwszy otwarto w 2007 r. w Pradze (nazwa oznacza po czesku: anioł), kolejny w 2008 r. w Krakowie, a trzeci w marcu tego roku w Berlinie.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *