Nowa technologia w Monopolu

Firma Software Mind dostarczyła rozwiązanie
Software Mind IPTV Solution dla sieci ekskluzywnych hoteli i restauracji - Likus Hotele i Restauracje. Pierwszym wdrożeniem objęty został pięciogwiazdkowy hotel Monopol we Wrocławiu. Wartość pierwszej fazy projektu wynosi kilkaset tysięcy złotych.

Software Mind IPTV Solution to zintegrowany system rozrywkowo-informacyjny przygotowany z myślą o rynku hoteli i apartamentowców. Podstawowe funkcje rozwiązania obejmują m.in.: dostarczanie telewizji w jakości SD/HD, nagrywanie kontentu TV, usługę VoD oraz serwisy dodatkowe na bazie technologii IPTV (serwis pogodowy, wiadomości, informacje o mieście, o hotelu, itd.). System stanowi również multimedialny kanał komunikacyjny, który umożliwia przekazywanie informacji zarówno do wybranych odbiorców, jak i na wybrane odbiorniki w strefach publicznych. Software Mind IPTV Solution pozwala na dostosowanie ekranów telewizyjnych do wizerunku marki klienta. Podstawową różnicą techniczną w stosunku do tradycyjnej telewizji jest zastąpienie infrastruktury opartej na okablowaniu miedzianym - sieciami w technologii IP wraz z możliwością oferowania interaktywnych usług.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *