4 gwiazdki dla: Manor House SPA…

Pałac Odrowążów, Termy Zamkowe, Stajnia Platera – cały kompleks hotelowy Manor House SPA w Chlewiskach na Mazowszu został skategoryzowany na 4 gwiazdki. Trwa procedura kategoryzacyjna Pałacu Odrowążów na 5 gwiazdek. Posiadłość pałacowo-parkowa w Chlewiskach to jedna z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce z kilkusetletnią historią.Niewiele zabytkowych obiektów, takich jak Manor House SPA, ubiega się o standaryzację. Mimo oferowania pokoi gościnnych w pałacach, zabytkowych willach i dworkach, niewiele z nich zostało skategoryzowanych, wiąże się to bowiem z wieloma kosztami i trudnościami w utrzymaniu oraz prowadzeniu obiektu, który jest zabytkiem. Tymczasem właściciele Manor House SPA idą nawet dalej i chcą kategoryzować jeszcze wyżej Pałac Odrowążów. Indywidualna klasyfikacja jest możliwa, nawet poszczególne piętra w hotelach mogą mieć różne standardy. Dlatego pałac jako budynek zabytkowy i pieczołowicie odrestaurowany zdecydował się ubiegać o kategorię pięciu gwiazdek. Budynek góruje nad całym kompleksem i stanowi reprezentacyjny obiekt kompleksu. Wiele atrakcji Manor House SPA związanych jest z szerokim wachlarzem aktywności, sportowych, rekreacyjnych czy z poznawaniem historii.

Na ponad 10-hektarowym terenie znajdują się m.in. stawy, na których urządzane są zawody sportowe, a biznesmeni relaksują się grając w water golf. To także Ogród Medytacji, wiele alejek, zakątków, kamiennych ławeczek tuż nad przecinającym posiadłość strumykiem. Cały park wpisany jest na listę najcenniejszych parków w Polsce. Kamienny Krąg i piramida Horusa to dodatkowe atrakcje dla osób, którym bliska jest filozofia związana z przyrodą i siłami natury. Na rozległym terenie oferowana jest możliwość korzystania też z takich atrakcji jak Witalna Wioska SPA, Łaźnie Rzymskie czy Basen Ery Wodnika – jedyny basen w Polsce wypełniony wodą jonizowaną srebrem, która nie zawiera chloru, a dodatkowo jest ożywiana metodą Grandera. Dzięki temu woda nie powoduje podrażnień i jest bezpieczna nawet dla

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *