Ruszył czterogwiazdkowy hotel w Ostródzie

17 kwietnia oficjalnie otwarto czterogwiazdkowy hotel Platinum w Ostródzie. Hotel należy do Condohotels Group - spółki inwestycyjnej powołanej przez Ostródzkie Przedsiębiorstwo Budowlane, które chce stworzyć sieć luksusowych obiektów hotelowych najpierw na Warmii i Mazurach, a potem w całej Polsce.


Wartość inwestycji, która oprócz budowy hotelu obejmowała także modernizację Aquaparku Ostróda, wyniosła ponad 29 mln zł. Hotel dysponuje 48 pokojami dwuosobowymi i 6 apartamentami. Ceny za nocleg w pokoju dwuosobowym zaczynają się od 250 zł za dobę. W cenie zawiera się śniadanie oraz korzystanie z atrakcji Aquaparku Ostróda. Goście mają do dyspozycji przestronną restaurację na 150 osób oraz bar, w którym można skosztować rozmaitych drinków oraz win z całego świata.

Dumą obiektu jest centrum SPA & wellness, które zajmuje powierzchnię ponad 500 mkw. Przez cały kompleks przepływa strumień, a goście mogą korzystać m.in. z zabiegów z użyciem alg i borowin, wanny Caracalla przeznaczonej do zabiegów w wodzie, jaskini błotnej połączonej z łaźnią parową oraz gabinetu do masażu tajskiego. Poziom SPA jest połączony przejściem podziemnym z Aquaparkiem, które prowadzi bezpośrednio do mokrej części kompleksu.

W hotelu znajdują się cztery sale konferencyjne: na 100 osób, na 50 oraz 2 salki średnio na 30 osób. W hotelu znajduje się pomieszczenie wyposażone w stanowiska do gotowania przygotowane do prowadzenia profesjonalnych programów Szkoły Gotowania. Są to zajęcia kulinarne pozwalające poznać tajniki kuchni tradycyjnej, jak też egzotycznej, pomyślane jako sposób na spędzenie wolnego czasu i integrację, a także zdobycie nowych doświadczeń. Plany inwestycyjne Condohotels Group, która zbudowała już Rezydencję Willa Port w Ostródzie, zakładają budowę nowych obiektów hotelowych w systemie condo - spółka inwestuje w budowę hoteli i zarządza nimi, aby potem sprzedać kompleksowo wyposażone pokoje nowym właścicielom, a zyski wspólnie z właścicielami apartamentów czerpać z wynajmu pokoi. Właściciel uzgadnia z operatorem harmonogram swoich pobytów we własnym apartamencie, a w pozostałym czasie Condohotels będzie odpłatnie oferował apartamenty innym osobom.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *