Mniej hoteli 5-gwiazdkowych w Krakowie

Z dziewięciu hoteli 5-gwiazdkowych działających w Krakowie ubył jeden - Sympozjum & SPA. Zarząd hotelu zdecydował, że obiekt będzie działał jako 4-gwiazdkowy.Z uwagi na sugestie wielu klientów biznesowych, którzy niejednokrotnie nie mogli korzystać z usług hotelu, gdyż wewnętrzne procedury ich firm nie pozwalały na korzystanie z hoteli pięciogwiazdkowych, Zarząd Hotelu Sympozjum & SPA postanowił zmienić z dniem 1 stycznia 2010 r. kategorię na czterogwiazdkową", poinformowano w specjalnym komunikacie. "Zmiana kategorii nie obniży poziomu oferowanych usług, ma jedynie charakter techniczny, by dotrzeć do wszystkich zainteresowanych klientów.


Podyktowana jest wymogami rynku usług hotelarskich i chęcią dostosowania się do szerszego grona odbiorców". Przez wprowadzenie tych zmian hotel Sympozjum & SPA chce dołączyć do grona hoteli, z których korzystają pracownicy firm nocujący w obiektach 4-gwiazdkowych. Hotel rozpoczął akcję nawiązywania stałej współpracy z firmami. Dział Sprzedaży kontaktuje się w tej sprawie z osobami odpowiedzialnymi w firmach na terenie całej Polski.Dodatkowo od 1 stycznia hotel stworzył osobną kategorię pokoi Executive - piętro o podwyższonym standardzie, z pakietem dodatkowych usług w cenie noclegu: powitalnym welcome drinkiem, telefonem w łazience, ekspresem do kawy i herbaty, wagą, sejfem oraz wliczoną opłatą parkingową i opłatą za korzystanie z saun Kryształowego SPA. Hotel dysponuje 80 pokojami, siedmioma salami konferencyjnymi na 600 osób, restauracją oraz ofertą w Kryształowym SPA z basenem, trzema saunami i sześcioma gabinetami zabiegowymi z markami Babor i Living Dimension.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *