Panasonic prezentuje dwa superszybkie skanery

Panasonic KV-S1057C oraz KV-S1027C to dwa nowe modele superszybkich skanerów, które umożliwiają jednoczesne przetwarzanie dużych ilości dokumentów o różnym formacie i gramaturze. Urządzenia są dedykowane małym oraz średnim przedsiębiorstwom.

Skanery KV-S1057C i KV-S1027C mogą pracować w trybie dupleskowym, dzięki czemu skanują odpowiednio 65 i 45 stron na minutę. Automatyczny podajnik na dokumenty mieści 100 arkuszy
i wykorzystuje specjalny mechanizm podawania papieru, który pozwala na uniknięcie problemów z jego podawaniem oraz pochylaniem skanowanego tekstu. Z kolei kompaktowy rozmiar urządzeń umożliwia wygodne ustawienie ich w małych pomieszczeniach. Dodatkowo dzięki możliwości skanowania małoformatowych dokumentów, chociażby dowodów osobistych czy też paszportów, skanery dobrze sprawdzą się np. w recepcjach hotelowych.

- Nowe skanery znajdą szerokie zastosowanie zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Specjalny system podawania papieru pozwoli zaoszczędzić czas pracowników i ułatwi im pracę, umożliwiając jednoczesne skanowanie różnych rodzajów arkuszy, od papierowych po plastikowe karty – komentuje Carlos Osuna, Marketing Product Manager w Panasonic. - W porównaniu do innych skanerów biurowych w swojej klasie seria KV-S10X7 pracuje najszybciej i jest w stanie pomieścić najwięcej dokumentów. Ponadto na atrakcyjność urządzeń wpływa kompaktowy oraz stylowy design – uzupełnia Carlos Osuna.


Dzięki funkcji one-touch, możliwe jest zaprogramowanie ustawień skanowania tak, by były dostępne za pomocą jednego przycisku. Modele mogą obsłużyć aż do 100 różnych trybów pracy, co znacznie skróci czas osobom, które muszą często skanować powtarzalne formaty dokumentów.


Skanery przetwarzają papier o różnym formacie oraz gramaturze, od 20 g/m2 do 413 g/m2, a także plastikowe dowody osobiste czy paszporty.

Urządzenia są dostępne u Autoryzowanych Dystrybutorów Panasonic w sugerowanych cenach:

  • model KV-S1057C - od 3 999 zł netto;

  • model KV-S1027C - od 2 599 zł netto.

Więcej informacji o rozwiązaniach komunikacyjnych Panasonic można znaleźć na stronie http://business.panasonic.pl/.Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU jest europejskim oddziałem firmy Panasonic Systems Communications Company, który w ramach Panasonic dostarcza rozwiązania dla biznesu. Celem PSCEU jest usprawnienie działania przedsiębiorców oraz podniesienie efektywności i wydajności ich organizacji. PSCEU pomaga w rejestracji, przetwarzaniu i przesyłaniu danych wszelkiego typu: obrazu, głosu oraz tekstu. Oferta produktów obejmuje m.in. centrale abonenckie PBX, drukarki dokumentów, profesjonalne kamery, projektory, wielkoformatowe monitory, wytrzymałe komputery przenośne i alarmy przeciwpożarowe. Zatrudniając ok. 400 osób, dysponując wiedzą inżynierską oraz możliwościami globalnego zarządzania projektami, PSCEU oferuje szereg możliwości na rynkach, na których działa.

 

PSCEU składa się z czterech działów produktowych:

  • Dział rozwiązań komunikacyjnych, obejmujący m.in. profesjonalne skanery, drukarki wielofunkcyjne, systemy telefonii i terminale SIP.

  • Dział rozwiązań wizualnych, który obejmuje projektory i monitory profesjonalne. Panasonic oferuje najszerszą gamę produktów wizualnych i jest liderem na rynku europejskim z 28-procentowy udziałem pod względem uzyskanych przychodów (Futuresource, monitorowanie rynku B2B, I kwartał 2014 r.).

  • Dział profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych, oferujący m.in. sprzęt emisyjny i audiowizualny, systemy zabezpieczeń, alarmy przeciwpożarowe oraz medyczne rozwiązania wizyjne (IMV). Panasonic jest jednym z dwóch wiodących dostawców kamer profesjonalnych w Europie.

  • Computer Product Solutions, który dzięki notebookom Toughbook serii rugged, tabletom biznesowym Toughpad oraz systemom EPOS (ang. Electronic Point of Sale) pomaga pracownikom mobilnym w podniesieniu wydajności ich pracy. Jako jeden z liderów rynku europejskiego, Panasonic w 2013 roku osiągnął 66,4 proc. udział pod względem uzyskanych przychodów i 50,4 proc. udział na rynku wzmocnionych tabletów (VDC, marzec 2014 r.).

 

O Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii technologii elektronicznej oraz rozwiązań do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od czasu powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które w roku finansowym zakończonym 31 marca 2014 r., zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7,70 bilionów jenów (71,5 miliarda euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów. Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/.

 

Kontakt dla mediów:

United PR:

Krzysztof Węgier

Account Director

tel. +48 (0) 22 845 24 50 ext. 126

mobile + 48 663 111 217

e-mail: k.wegier@unitedpr.pl

Emilia Szarawarska

Junior Account Manager

tel. +48 22 845 24 50 ex. 106

e-mail: e.szarawarska@unitedpr.pl

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *