Nowy operator Warsaw Plaza Hotel

Polska spółka Central Fund of Immovables, właściciel sieci Boutique Hotel’s, została operatorem otwartego jesienią ubiegłego roku Warsaw Plaza Hotel i Centrum Szkoleniowego Falenty, należących do spółek Tomasza Warmusa.

Central Fund of Immovables przejął w ubiegłym roku od upadającego Europejskiego Funduszu Hipotecznego jako operator hotele Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym oraz Masuria w Worlinach. Inwestycja w Warsaw Plaza Hotel ze 146 pokojami na Służewcu też realizowana była początkowo przez spółkę należącą do EFH. Fundusz był również właścicielem wybudowanego przez Warmusa pod Warszawą Centrum Falenty, w którym EFH zbył udziały na jego rzecz w 2009 roku. Założona w 2001 roku spółka Central Fund of Immovables jest jedną z największych firm z branży nieruchomości z województwa łódzkiego. Obecnie dysponuje ponad 70 nieruchomościami komercyjnymi w całej Polsce. CFI stworzyła własną markę obiektów hotelowych – Boutique Hotel’s , w której skład wchodzi sześć obiektów o standardzie 3-gwiazdkowym w Łodzi, Sosnowcu, Bytomiu i we Wrocławiu oraz dwa hostele we Wrocławiu i w Łodzi. CFI ubiega się również o kupno Grupy Hoteli

Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “Nowy operator Warsaw Plaza Hotel

  • a umiesz czytać?

   „Polska spółka Central Fund of Immovables, właściciel sieci Boutique Hotel’s, została operatorem otwartego jesienią ubiegłego roku Warsaw Plaza Hotel i Centrum Szkoleniowego Falenty, należących do spółek Tomasza Warmusa. „

 1. Ha,
  Czytać umiem! Ale nie we wszystko wierzę! Wiem, że CFI od warmusa hotele kupili!
  Niestety Warmus bez mogielskiego i chrósta nie daje rady. Teraz widać że to dzięki nim hotele działały, sam Warmus=zero!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *