Kolejni sponsorzy konferencji Hotel & Tourism Trends

Choice Hotels International, jeden z największych franczyzodawców hotelowych na świecie, który chce w Polsce wprowadzić swoje marki Clarion, Quality i Comfort, został Złotym Sponsorem, a InterContinental Hotels Group, największa sieć hotelarska na świecie, Srebrnym Sponsorem konferencji Hotel&Tourism Trends Poland 2015.

To najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Centralnej. Konferencja połączona z galą, podczas której ogłoszeni zostaną Hotelarze Roku 2015, odbędzie się w dniach 24-25 listopada w warszawskim hotelu Sofitel Victoria, a jej organizatorami są „Hotelarz” i Horwath HTL. Sponsorami strategicznymi wydarzenia są globalny lider rozwiązań elektronicznych, firma Samsung Electronics oraz Grupa Hotelowa Orbis, największa sieć hoteli w Polsce i Europie Wschodniej. Złotym Sponsorem konferencji został też Lanwar, czołowa firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków i galanterii hotelowej, natomiast Srebrnym – Duravit, firma która od blisko 30 lat wyznacza trendy w wyposażeniu łazienek. Patronat Honorowy nad imprezą objął Minister Sportu i Turystyki. Ubiegłoroczna edycja konferencji Hotel&Tourism Trends zgromadziła ponad 300 uczestników z 15 krajów, przeprowadzono 19 sesji tematycznych, a wydarzenie objęło sponsoringiem ponad 30

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *