Dyrektor ds. sprzedaży i revenue w City Park Hotel

Katarzyna Zarzycka, dyrektor ds. sprzedaży, marketingu i revenue na Łotwę w Carlson Rezidor Hotel Group (Radisson Blu), od sierpnia będzie dyrektorem sprzedaży i revenue w 5-gwiazdkowym City Park Hotel & Residence w Poznaniu.

Wcześniej była m.in. dyrektorem sprzedaży i marketingu w hotelu Novotel Warszawa Centrum, dyrektorem ds. revenue management odpowiedzialnym za obydwa warszawskie Novotele i senior account managerem w Booking. com Polska. Karierę hotelarską zaczynała w hotelach Starwood w Warszawie, pracując w Westinie i Sheratonie, gdzie od działu rezerwacji doszła do stanowiska complex revenue managera. City Park Hotel & Residence należy do grupy inwestycyjnej City Park Development, która w swoim portfolio oprócz tego 5-gwiazdkowego hotelu ma również 4-gwiazdkową rezydencję w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. Spółka została też właścicielem Twierdzy Modlin oraz rozpoczyna we Wrześni budowę 3-gwiazdkowego hotelu ze 120 pokojami i centrum konferencyjnym na 200 osób, który ma być oddany do użytku w pierwszym kwartale 2017.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *