Certyfikat dla Platinum SPA

Hotel Platinum SPA & Business z Ostródy przeszedł proces certyfikacji uprawniający do otrzymania znaku „SPA Quality Standard Veryfied”. Hotel i elementy decydujące o przyznaniu znaku zostały sprawdzone podczas wizyty audytora. Certyfikacja przeprowadzana jest w ramach konsorcjum firm Germanischer Lloyd i Comfortum. Grupa Germanischer Lloyd działa od ponad 140 lat i jest obecna w 76 krajach.


Wśród obiektów certyfikowanych jednym ze znaków „SPA Quality Standard” są m.in. hotel Medical SPA Malinowy Zdrój w Solcu-Zdroju, Diva SPA w Kołobrzegu i Jelenia Struga SPA Resort w Kowarach k. Karpacza. 4-gwiazdkowy hotel Platinum SPA & Business oferuje 54 pokoje i apartamenty o powierzchniach od 24 do 71 mkw. Hotel połączony jest bezpośrednim przejściem podziemnym z Aquaparkiem, z którego goście korzystają w cenie noclegu. Centrum SPA & Wellness o powierzchni 500 mkw. oferuje 11 sal zabiegowych. Oferta Platinum SPA obejmuje zabiegi na ciało i na twarz, masaże, kąpiele oraz zabiegi medycyny estetycznej m.in: botoks, mikrodermabrazja, mezoterapia. Programy pielęgnacyjne oparte na produktach marek Clarins i Kurland. Obiekt zaaranżowano tak, by przypominał lasy warminsko- mazurskie ze strumieniem przecinającym cały kompleks i świerkowymi, nieokorowanymi balami.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *