Agnieszka Dąbrowska pokieruje sprzedażą i marketingiem hotelu Arłamów

Agnieszka Dąbrowska, która przez ostatnie półtora roku zarządzała hotelem Czarny Potok w Krynicy-Zdroju, została dyrektorem marketingu i sprzedaży w 4-gwiazdkowym hotelu Arłamów. Zastąpiła na tym stanowisku Wojciecha Budzowskiego, który przeszedł do kompleksu Nosalowy Dwór, gdzie także kierować będzie działem sprzedaży. Agnieszka Dąbrowska z branżą hotelarską związana jest od 2001 roku. Zaczynała w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Witek w Krakowie jako specjalistka ds. marketingu, następnie została kierownikiem działu sprzedaży i marketingu, a w 2004 roku dyrektorem całego obiektu. W 2008 roku objęła stanowisko dyrektora generalnego krakowskiego hotelu andel’s. W 2011 roku rozpoczęła współpracę z Polskimi Składami Budowlanymi przy uruchamianiu Medical Spa & Wellness Słoneczny Zdrój w Busku-Zdroju, którym zarządzała przez 2,5 roku. W trakcie swojej kariery zawodowej była też wykładowcą hotelarstwa, a od 2004 roku jest członkiem zespołu doradczego Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie do spraw kategoryzacji obiektów noclegowych w województwie małopolskim. Od marca ubiegłego roku zarządzała 4-gwiazdkowym hotelem Czarny Potok Resort & Spa należącym do JW Construction, który dysponuje 237 pokojami, 10 salami konferencyjnymi, czterema restauracjami, dwoma klubami i rozbudowanym zapleczem wellness & SPA. W hotelu Arłamów zarządzać będzie działem sprzedaży i marketingu całego kompleksu. 4-gwiazdkowy Arłamów dysponuje 254 pokojami, 3 restauracjami, 3-poziomowym centrum SPA & Wellness, największym i najnowocześniejszym na Podkarpaciu centrum konferencyjnym oraz doskonale wyposażonym kompleksem sportowo-rekreacyjnym z pełnowymiarowymi boiskami do piłki nożnej, koszykówki, tenisa, polem golfowym, stajnią, ścianką wspinaczkową i stadniną koni. Dyrektorem generalnym kompleksu jest Piotr Ledworuch.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

7 komentarzy do “Agnieszka Dąbrowska pokieruje sprzedażą i marketingiem hotelu Arłamów

  1. Naprawdę mi przykro, że tak pięknym hotelem z potencjałem pokieruje trak zmanipulowana osoba…

  2. Co to może oznaczać że jest zmanipulowana. Przez kogo i czy to może się przełożyć na jej obecną pracę? Czy chodzi o to że była nie lubiana?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *