Ruszył hotel Kopieniec

Czterogwiazdkowy hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA położony w Murzasichlu kilka kilometrów od Zakopanego przyjmuje już gości. Hotel oferuje 28 pokoi oraz bogate zaplecze leczniczo-rehabilitacyjne, nastawione na leczenie schorzeń narządów ruchu. Kopieniec chce stworzyć nowoczesne miejsce o niebanalnym wnętrzu, łączące w sobie innowacyjne rozwiązania architektoniczne z nutą góralszczyzny w wielobryłowym budynku utrzymanym w stylu zakopiańskiej willi z wielospadowym dachem. Hotel szczyci się „najnowoczesniejszym w regionie zapleczem fizjoterapeutycznym z zabiegami w oparciu o najnowsze procedury medyczne. Oferuje w dziesięciu gabinetach rehabilitację po urazach, fizykoterapię, kinezyterapię, balneoterapię, krioterapię i masaże, a także zabiegi na ciało i twarz, do tego saunę fińską i na podczerwień oraz salę cardio. W ramach propagowania zdrowego trybu życia w hotelowej restauracji, której przyświeca filozofia slow food, serwowane są dania skomponowane w oparciu o produkty sezonowe. W hotelu znajduje się też sala konferencyjna na 50 osób. Oferta hotelu skierowana jest do osób pragnących podreperować zdrowie, jak i do osób czynnie uprawiających sport, chcących poddać się zabiegom odnowy biologicznej.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “Ruszył hotel Kopieniec

  1. W listopadzie wraz z trzema koleżankami gościłyśmy w Hotelu Kopieniec.
    Ładny Hotel i dobra kuchnia to wszystko co po tym pobycie mi pozostało wspominać. Przyjechałyśmy w sobote,zostawiłyśmy samochód na parkingu (wg Hotelu monitorowanym). W niedziele po wyjściu z Hotelu okazało się że drzwi naszego samochodu zostały uszkodzone.(widoczne wgniecenie po str kierowcy na tylnych drzwiach). Odrazu zgłosiłam na recepcji. Pani z recepcji zgłoszenie przyjęła zrobiła zdjęcia i poinformowała Dyrektora. No i po zapłaceniu przez Nas rachunku rola Hotelu się skończyła. Ponad tydzień dzwoniłam do Pana Dyrektora z pytaniami czy zabezpieczono monitoring i czy podejmie jakieś kroki związane z wyjaśnieniem tego incydentu. Na koniec dowiedziałam się że kamery właściwie nie działają a materiał z tej która działa Pan dyrektor może jedynie przekazać policji. Niestety Pan Dyrektor jako właściciel na pewno wie,iż zdarzeniami na prywatnej posesji nie zajmuje się policja. Nie zrobił nic by skontaktować się z właścicielem samochodu który stał obok mojego na parkingu.
    Tak więc jeśli Państwo zechcecie spędzić weekend w Hotelu Kopieniec doliczcie do ceny dodatkowy 1000zł na naprawe samochodu. Oczywiście słowo Przepraszam w dbałości podkreślanej przez Dyrekcje nie padło.

  2. Ja hotel zdecydowanie polecam! Ceny ok, standard wysoki, o coś takiego mi chodziło, SPA na poziomie, jedzenie w restauracji Kolorowa (kuchnia autorska) – pyszne! Do tego klimat, spore pokoje, sensowna okolica i taras widokowy – po prostu chyba najlepszy hotel w tej okolicy, przynajmniej w tych cenach 😉

  3. Hotel bardzo dobry, nie ma co ukrywać. Trochę luksusu i ten spokój, o który cieżko np. w Zakopanem. SPA, wędrówki, taras widokowy i kolacja na tarasie, dla mnie bomba na weekend

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *