Z Sheratona Poznań do kompleksu Golden Tulip, Campanile, Premiere Classe w Warszawie

Beata Nawrot dołączyła do zespołu Louvre Hotels Group jako dyrektor sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe. Ostatnio była dyrektorem sprzedaży i marketingu w poznańskim Sheratonie.   Beata Nawrot z hotelarstwem związana jest od 1996 roku. Rozpoczynała pracę w dziale sprzedaży i marketingu sieci Orbis/Accor, najpierw dla hotelu Polonez w Poznaniu, a od 2000 roku dla hotelu Mercure w tym samym mieście, będąc m.in. odpowiedzialną za wprowadzenie nowego brandu do obiektu i wypromowanie go po gruntownej modernizacji. Od 2006 roku związała się z siecią Starwood czynnie uczestnicząc w procesie wprowadzenia na rynek poznański nowego hotelu pod marką Sheraton, w którym od 2010 do końca sierpnia tego roku roku piastowała stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i marketingu. Przez ostatnich pięć lat była czynnym członkiem Komisji Kategoryzacyjnej przy Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu, w którym pełniła funkcję wiceprzewodniczącej. Od ponad trzech lat zajmuje się również pracą dydaktyczną w kilku poznańskich wyższych szkołach dzieląc się swoją wiedzą ze studentami, m. in na Uniwersytecie Poznańskim, WSHiG czy WSB w Poznaniu. 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Z Sheratona Poznań do kompleksu Golden Tulip, Campanile, Premiere Classe w Warszawie

  1. Gratulacje! Wspaniała osobowość i niezawodny przywódca – team będzie super zadowolony a konkurencja niech się ma na baczności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *