W Sopocie wkrótce otwarcie dwóch nowych hoteli   INWESTYCJE

W najbliższych miesiącach baza hotelowa Sopotu wzbogaci się o dwa nowe hotele. W nowym kompleksie dworcowym przy ulicy Podjazd otwarty zostanie 70 pokojowy hotel Mohlo, natomiast na terenie dawnego sanatorium Jantar przy ulicy Haffnera pierwszych gości przyjmie 130 pokojowy hotel Sopot – informuje portal trójmiasto.pl
Hotel Mohlo
Trzygwiazdkowy, mieszczący się przy słynnej, tętniącej życiem ul. Bohaterów Monte Casino hotel Mohlo zaoferuje gościom 70 klimatyzowanych pokoi dwuosobowych z łazienkami, wyposażonych w Tv, sejfy, minibary, suszarki do włosów i bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Hotel będzie posiadał również salę konferencyjną oraz miejsca postojowe na podziemnym parkingu. Obiekt stanowić będzie część inwestycji Sopot Centrum, wraz z galerią handlową. Jego inwestorem i operatorem jest Bałtycka Grupa Inwestycyjnej S.A. Otwarcie obiektu nastąpić ma pod koniec marca tego roku.
Wizualizacja, hotel Sopot
Przy ulicy Haffnera 88, w sąsiedztwie hoteli Haffner i Sofitel Grand dobiega końca realizowana od 2013 roku budowa pięciokondygnacyjnego hotelu Sopot. Obiekt posiadał będzie 130 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów oraz strefę SPA i sale konferencyjne. Firma budowlana Bauhaus jest generalnym wykonawcą nieruchomości, jej projekt powstał w pracowni AGK architekci, a inwestorem jest firma Bauhaus z siedzibą w Sopocie. Jego otwarcie planowane jest w pierwszej połowie tego roku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “W Sopocie wkrótce otwarcie dwóch nowych hoteli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *