Wewnętrzne awanse w hotelu Radisson Blu w Szczecinie   PERSONALIA

Na czele szczecińskiego hotelu Radisson Blu stanęła Wioletta Szczepańska, związana ze szczecińskim hotelem oraz grupą Carlson Rezidor Hotel Group od ponad 23 lat. Stanowisko dyrektora działu sprzedaży i marketingu objęła z kolei Joanna Niespodziańska, związana z obiektem od 9 lat.
Wioletta Szczepańska, nowa dyrektor generalna hotelu
Szczepańska przez ostatnie siedem lat pełniła funkcję dyrektora działu sprzedaży i marketingu w Radissson Blu Szczecin, a wcześniej pracowała na stanowisku dyrektora operacyjnego w hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie, oraz na stanowisku regionalnego dyrektora sprzedaży turystyki/Mice–Polska. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Wioletta Niespodziańska
Jednocześnie stanowisko dyrektora działu sprzedaży i marketingu objęła Joanna Niespodziańska, związana z hotelem Radisson Blu w Szczecinie od 9 lat. Swoje doświadczenie zdobywała w dziale konferencji i bankietów oraz na różnych stanowiskach w dziale sprzedaży i marketingu. Jest absolwentką Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Sprzedażą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Wybudowany w 1992 roku czterogwiazdkowy Radisson Blu dysponuje 369 pokojami. Mieści się w kompleksie biurowym Pazim w centrum Szczecina, tuż obok centrum handlowego Galaxy.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *