Hotele Diament szukaja nieruchomości pod hotel w Warszawie

Spółka Hotele Diament poszukuje w Warszawie nieruchomości pod hotel o standardzie minimum trzech gwiazdek i potencjale co najmniej stu pokoi. Spółka bierze pod uwagę różne opcje współpracy z partnerami lub właścicielami: przejęcie w zarządzanie pod marką Hotele Diament istniejącego hotelu, zakup budynku do adaptacji lub kupno działki pod budowę nowego hotelu.
Na zdjęciu Park Hotel Diament we Wrocławiu
Sieć Hotele Diament skupia 14 hoteli biznesowych, a także butikowych w zabytkowych kamienicach, łącznie z 960 pokojami. Większość z nich działa w aglomeracji górnośląskiej. W ubiegłym roku spółka zakończyła proces przejęcia działającej również na Górnym Śląsku sieci Stylehotels z pięcioma hotelami 2- i 3-gwiazdkowymi z 270 pokojami. Dzięki temu ma teraz m.in. trzy hotele w Katowicach i trzy w Chorzowie. Poza Górnym Śląskiem sieć posiada też hotele we Wrocławiu i Ustroniu. Największym hotelem sieci jest 4-gwiazdkowy Park Hotelu Diament Katowice ze 189 pokojami. – Stawiamy na dalszy rozwój, poparty mocną i stabilną marką Hotele Diament. Jesteśmy siecią prężnie działających 14 obiektów na południu kraju. Sięgamy po więcej i chcemy aktywnie wejść do Warszawy – mówi Rafał Bakalarski, prezes zarządu Hotele Diament SA. Sieć pracuje też nad stworzeniem projektu franczyzowego, dzięki któremu zwiększyłaby swój zasięg oraz nad rozwojem działu Catering & Events w ramach posiadanych dziewięciu restauracji i kuchni hotelowych.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.