Zamieszanie z Hamptonami w Warszawie

Jak informowaliśmy w połowie października sieć Hilton Worldwide ogłosiła podpisanie umowy na franczyzę i zarządzanie hotelem Hampton by Hilton przy ul. Postępu 7 na warszawskim Służewcu. Obiekt ten mieścić będzie się niecałe 1,5 kilometra od bliźniaczego, uruchomionego 3 lata temu hotelu Hampton by Hilton firmy Chopin Airport Development. Lokalizacją nowego Hamptona w Warszawie co najmniej zdziwiony jest Gheorghe Cristescu, prezes spółki Chopin Airport Development.

Tak będzie wyglądał 163-pokojowy Hampton przy ulicy Postępu

- Nasze zaufanie do franczyzodawcy zostało mocno zachwiane, oczywiście nie obawiamy się konkurencji a nawet uważamy, ze mądra polityka polaryzacji lokalnego rynku poprzez markę działa na korzyść wszystkich hoteli działających pod jednym brandem. Dzisiaj otrzymaliśmy bardzo dobry przykład dla przyszłych inwestorów, aby zwracali uwagę na takie działania przy podejmowaniu decyzji przy wyborze odpowiedniej marki dla swojej inwestycji. Na szczęście hotele Chopin Airport Development mają bardzo silną pozycję na tym rynku i doskonale wiemy jakie kolejne kroki powinniśmy podejmować w celu zabezpieczenia naszego interesu i interesu skarbu państwa pod każdym względem – powiedział „Hotelarzowi” Gheorghe Cristescu.

Magdalena Sekutowska, dyrektor ds. rozwoju Hilton Worldwide na Europę Wschodnią odpowiada na to dyplomatycznie - Jesteśmy dumni z hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport oraz cenimy sobie nasze długotrwałe relacje z Chopin Airport Development, spółki której wizja przyczyniła się do wzrostu popularności Warszawy jako miejsca odwiedzanego zarówno podczas podróży biznesowych, jak i w celach wypoczynkowych.

Więcej o całej sprawie przeczytacie w najnowszym wydaniu „Hotelarza”


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.