Zamek Biskupi, Tobaco, Arłamów, Bania, Nosalowy Dwór, Narvil i Puro Kraków wśród nominowanych do World Travel Awards

Ogłoszone zostały nominacje w 24. edycji globalnego konkursu World Travel Awards nazywanego turystycznymi Oscarami, ponieważ finaliści wyłaniani są w głosowaniu przedstawicieli branży turystycznej z całego świata.

World Travel Awards to jedna z najważniejszych nagród w branży turystycznej. Co roku w ramach konkursu wybierane są m.in. najlepsze hotele na poszczególnych kontynentach i w poszczególnych krajach, a także organizacje i firmy związane z różnymi aspektami branży turystycznej. Finaliści wyłaniani są przez grono międzynarodowych ekspertów (przedstawicieli biur turystycznych, travel agentów, organizatorów podróży służbowych, dziennikarzy branżowych itp.) pod kątem innowacyjności, oferty, jakości, standardów świadczonych usług oraz poziomu zadowolenia gości i klientów.

W tym roku do tytułu Najlepszy Hotel w Polsce (Poland’s Leading Hotel 2017) nominowane zostały warszawskie: Bristol, InterContinental, Sofitel, Hilton, Westin i Le Regina; krakowskie: Stary, Copernicus, Pałac Bonerowski oraz Arłamów, Narvil i Bania. W kategorii Najlepszy Hotel Konferencyjny w Polsce nominacje zdobyły: Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim oraz warszawskie hotele Intercontinental, Hilton, DoubleTree by Hilton i Novotel Centrum, a w kategorii Najlepszy Hotel Biznesowy: andel’s by Vienna House Łódź, DoubleTree by Hilton Wrocław, Bania w Białce Tatrzańskiej oraz warszawskie Intercontinental, Hilton, Marriott i Regent. W kategorii Najlepszy Hotel Butikowy nominowane są krakowskie: Copernicus, Puro i Centrum, łódzki Tobaco i poznański Blow Up Hall, a w kategorii Najlepszy Hotel Familijny: Grand Lubicz z Ustki, Bania z Białki Tatrzańskiej, Rezydencja Nosalowy Dwór z Zakopanego oraz Bistol i Le Regina z Warszawy.

– To już kolejne nominacje dla Zamku Biskupiego i hotelu Tobaco w Łodzi w konkursie World Travel Awards. Dzięki tym wyróżnieniom możemy udowodnić, że w Polsce mamy również światowej klasy hotele konferencyjne i butikowe, które również wyznaczają trendy i wysokie standardy obsługi.  To przede wszystkim informacja dla międzynarodowych organizatorów imprez typu MICE, że można znaleźć doskonałe miejsce do organizacji konferencji i wydarzeń również w Polsce – mówi Artur Trukawiński, cluster general manager hoteli Zamek Biskupi Janów Podlaski & Tobaco Łódź. – Nominacja Zamku Biskupiego i Tobaco to również doskonała promocja Janowa Podlaskiego i Łodzi. Jest to wyjątkowy konkurs i bardzo ważny dla Grupy Arche, ponieważ w roku 2015 zdobyliśmy naszą pierwszą nominację i nagrodę dla Hotelu Tobaco w Łodzi. Byłoby miło gdyby w tym roku wygrały moje dwa zespoły hotelowe ze względu na wkład pracy jaki został włożony przez ostatnie 12 miesięcy

 

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *