Marka Staybridge Suites zadebiutuje w Polsce na Ursynowie

Sieć IHG ogłosiła rozpoczęcie inwestycji Staybridge Suites Warszawa Ursynów – pierwszego obiektu tej aparthotelowej marki z segmentu extended stay w Polsce. 190-pokojowy hotel, którego otwarcie zaplanowane jest na koniec 2019 roku, będzie funkcjonować na podstawie umowy franczyzowej z WIK Capital.

Będzie to ósma nieruchomość marki Staybridge Suites w Europie i dziewiąty hotel IHG w Polsce. Staybridge Suites to marka działająca od 2008 roku, której obiekty oferują przestronne studia oraz jedno- i dwupokojowe mieszania dla osób podróżujących służbowo i szukających miejsca na dłużej jak i dla tych, którzy wyjeżdżając na wakacje chcą mieć domowe warunki. Przestrzeń ogólna jest wykorzystywana do organizacji eventów towarzyskich. – Z dumą wprowadzamy pierwszy w Polsce Staybridge Suites do Warszawy. Jako finansowa stolica Polski Warszawa stanowi idealną lokalizację dla naszej marki. W ciągu ostatniej dekady Staybridge Suites podwoiło swoją obecność na rynku globalnym, w czasie kiedy Warszawa cementowała swoją pozycję jako turystyczne i biznesowe centrum Europy Wschodniej. Otwarcie pierwszego Staybridge Suites w Polsce właśnie tutaj było oczywistą decyzją – mówi Miguel Martins, dyrektor ds. rozwoju w Polsce  sieci IHG. Warszawski hotel będzie oferował m.in. osobne miejsca do pracy z bezpłatnym WiFi dostępnym na terenie całego obiektu, czynne całą dobę Bussiness Center umożliwiającym pracę czy spotkania biznesowe w dowolnie wybranym momencie. Dodatkowe udogodnienia to siłownia, pralnia i sklepik non stop. – Nasza pierwsza nieruchomość pod marką IHG w Warszawie zostanie otwarta już po koniec 2019. IHG zaoferowało nam wszystko, czego moglibyśmy oczekiwać od długoletniego partnera, nie możemy doczekać się by wspólnie z ich pomocą przeobrazić to miejsce w ukochany hotel wszystkich podróżujących, zarówno służbowo jak i dla przyjemności – mówi Cezary Tur, business development director w WIK Capital. Obecnie w Europie działa siedem hoteli Staybridge Suites. Kolejnych sześć inwestycji jest w fazie planów lub realizacji.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.