Rynek spotkań biznesowych w Polsce drugi raz pod lupą

Ile firm w Polsce organizuje konferencje? Jakie przeznaczają na to budżety? Ile z nich planuje przeznaczyć powyżej miliona złotych? Co wpływa na decyzje podejmowane przez organizatorów? Czy cena pozostaje najważniejszym kryterium wyboru miejsca? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieliły podczas drugiej edycji ogólnopolskich badań „Rynek spotkań biznesowych w Polsce pod lupą organizatorów i uczestników: Kto? Co? Za ile? I gdzie?”, zleconych przez hotel Narvil, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa w Polsce.

W 2016 r. rozpoczęto ogólnopolskie badania dotyczące rynku usług biznesowo-konferencyjnych dla firm w Polsce. We wrześniu zaprezentowano drugą edycję raportu. Pomysłodawcą cyklu jest hotel Narvil Conference & Spa w Serocku, który jako jeden z liderów branży hoteli konferencyjnych w Polsce systematycznie wprowadza nowe narzędzia, aby coraz lepiej poznawać biznes i rynek, na którym działa. – Już po raz drugi przeprowadziliśmy ogólnopolskie badania rynku w branży spotkań biznesowych i konferencyjnych. Jest to dla nas bardzo ważny obszar w prowadzonym przez nas biznesie. Chcemy znać rynek, śledzić zachodzące na nim zmiany, poznawać tendencje, a w rezultacie jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów biznesowych. Kontynuowane przez nas badania „Rynek spotkań biznesowych w Polsce pod lupą organizatorów i uczestników” są wa [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *