Start-up Vacation Club – siostrzana firma Zdrojowej Invest & Hotels

Start-up VacationClub jest pionierem na rynku apartamentów wakacyjnych w Polsce, łączącym pobyty w apartamentach z luksusowymi usługami w hotelach Zdrojowej Invest nad Bałtykiem. Nie tylko oferuje sprawdzony standard, ale także wypełnia lukę ofertową dla nowej grupy gości.

Jego twórczynią jest Krystyna Wróblewska. VacationClub wywodzi się z hotelarstwa. Idea wyrosła jako siostra Zdrojowej Invest & Hotels – siostra dosłownie, gdyż starszymi braćmi założycielki Krystyny Wróblewskiej są Jan i Szymon Wróblewscy, twórcy Grupy Zdrojowa – pioniera condohoteli w Polsce, Ludzie Roku 2017 polskiego hotelarstwa. – Znamy się na branży i nie boimy się rozwijać nowych konceptów. Sieć Zdrojowa Hotels to 10 obiektów z rozbudowaną ofertą usług dodatkowych. Pomyślałam: dlaczego by nie skorzystać z tego zaplecza – basenów, saun, siłowni, kids clubów czy restauracji i z jednej strony, zaoferować gościom apartamentów dodatkowe usługi, podnosząc tym samym standard ich wypoczynku, z drugiej zaś – stworzyć atrakcyjną ofertę rynkową dla właścicieli apartamentów, zachęcając do przekazania ich w zarządzanie profesjonaliście, który buduje przewagę konkurencyjną – tłumaczy Krystyna Wróblewska. – Obserwujemy pojawienie się nowej grupy gości, którzy chcą się cieszyć wolnością i pewną anonimowością, jaką daje apartament, jednocześnie doceniając wysoki standard i dobry design. VacationClub uzupełnia ofertę hotelową o zupełnie nową ideę. Łączymy apartamenty i hotelowy standard. Start-up przejmuje w zarządzanie apartamenty należące do prywatnych właścicieli, jednak pioniersko w stosunku do analogicznych propozycji na rynku, zapewnia gościom hotelowy standard. Korzystając z zaplecza, które oferują 4- i 5-gwiazdkowe obiekty Zdrojowej, oferuje urlopowiczom bezpłatnie usługi premium typowe dla hoteli. Goście meldują się w profesjonalnej recepcji, a w apartamentach znajdą pościel i ręczniki hotelowe. VacationClub oferuje też bezpłatny dostęp do usług SPA (basenu, saun, łaźni, aquaparku), siłowni, kids clubów oraz opcję wykupienia zabiegów wellness i wyżywienia w hotelowych restauracjach, m.in. w kołobrzeskich hotelach Marine, Diune, Sand czy nowym Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Celem biznesowym startupu jest stworzenie bazy tysiąca miejsc noclegowych w apartamentach i domkach do końca 2018 r. Obecnie zarządza apartamentami położonymi w Kołobrzegu, Świnoujściu i Mielnie

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *