Raffles Europejski Warszawa ujawnia szczegóły cennika

Ceny w hotelu Raffles Europejski Warszawa zaczynać się będą od 1080 zł (250 euro) za pokój w podstawowym standardzie o powierzchni 40-45 m kw., a kończyć na 16 280 zł (4 tys. euro) za 300-metrowe apartamenty Raffles i Prezydencki. Goście mogą dokonywać rezerwacji na terminy majowe.



WRaffles Europejski do dyspozycji gości oddanych zostanie 106 pokoi w siedmiu kategoriach, w tym 29 pokoi w podstawowym standardzie Deluxe oraz 40 w kolejnej kategorii Raffles. Ich ceny rozpoczynają się odpowiednio od 1080 zł i 1280 zł za noc. Pokoje Deluxe o powierzchni od 40 do 45 m kw. są największymi pokojami w podstawowej kategorii na warszawskim rynku. Kolejne kategorie to apartamenty Junior, których będzie 26, oraz Grand i Signature (po sześć), w których oddzielono strefę sypialną od dziennej. Koszt pobytu w apartamencie Junior rozpoczyna się od 2180 zł, Grand od 2780 zł, a Signature od 3980 zł. Perłami w koronie Raffles Europejski Warsaw mają być apartamenty Raffles i Prezydencki. Każdy z nich o powierzchni blisko 300 m kw. umożliwia konfigurację z jedną, dwiema lub trzema sypialniami. Częścią apartamentu Prezydenckiego jest historyczna Sala Pompejańska, która została uwieczniona m.in. w powieści „Lalka” Bolesława Prusa.

Ceny apartamentów Raffles i Prezydenckiego zaczynają się od 16 280 zł. – Zapytania dotyczące możliwości rezerwacji pokoju w Raffles Europejski Warsaw otrzymujemy właściwie nieprzerwanie od samego początku prac restauracyjnych. Cieszymy się, że nareszcie możemy zaproponować gościom naszą ofertę pokoi i apartamentów, aby już niedługo móc ich przywitać w hotelu – mówi Grzegorz Włodarczyk, dyrektor sprzedaży i marketingu Raffles Europejski. Hotel zaoferuje także Raffles Spa z basenem, klub fitness, palarnię cygar, cukiernię Lourse Warszawa, Long Bar i restaurację Europejski Grill.

Charakterystycznymi elementami wystroju pokoi i apartamentów będą ręcznie robione meble z najlepszej jakości materiałów nawiązujące do stylu art déco, eleganckie biurka i biblioteczki oraz współczesne dzieła sztuki z kolekcji przeszło 450 prac polskich artystów. Każdy z gości będzie mógł skorzystać z hotelowych limuzyn, usług butlera (kamerdynera) czy art concierge’a, który nie tylko przedstawi najciekawsze dzieła sztuki z kolekcji hotelu, ale także zaproponuje wystawy w warszawskich muzeach i galeriach. Otwarcie Raffles Europejski planowane jest w maju. Będzie to 12. hotel marki Raffles Hotels & Resorts na świecie. Amerykańskie wydanie magazynu „Vogue” uznało go za jedno z 10 najbardziej oczekiwanych otwarć hotelowych w 2018 r. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *