Orbis wprowadza markę ibis Styles do Sarajewa

Grupa Hotelowa Orbis rozwija sieć hoteli w regionie Bałkanów, podpisując kolejną umowę franczyzy z lokalnym partnerem i inwestorem Tareq Hospitality Sarajevo. Jest to pierwszy hotel ibis Styles w Bośni i Hercegowinie, a trzeci w tym kraju pod markami AccorHotels.

Obecny hotel Sarajevo zmieni się w ibis Styles

Po zakończeniu modernizacji obecnego hotelu Sarajevo z 69 pokojami, otwartego w 2008 r., dołączy on do sieci ibis Styles w drugiej połowie tego roku, a następnie rozbuduje się o 117 nowych pokoi. – Podpisanie kolejnej umowy franczyzy na hotel ibis Styles – marki innowacyjnej, lubianej i rozpoznawalnej w Europie, potwierdza, że Orbis dynamicznie się rozwija i konsekwentnie realizuje swoje plany rozwojowe w południowej części Europy – wyjaśnia Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbisu. W Sarajewie od ub.r. działa już hotel pod inną accorowską marką Novotel ze 186 pokojami, a pod Sarajewem  MGallery by Sofitel Tarcin Forest Resort & Spa z 55 pokojami i dziewięcioma willami.      

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *