Nowy design restauracji w Hilton Garden Inn Kraków Airport

Hotelowa restauracja L’atmosphere w Hilton Garden Inn Kraków Airport zmieniła design. Pojawiły się specjalnie zaprojektowane lampy, podświetlane meble, drewnianej podłogi, podział na strefy.

Lokal uzupełniono o dodatkową winotekę, gdzie prezentowana jest szeroka oferta win, a jednocześnie można znaleźć spokojne miejsce do pracy. Największą zmianą jest jednak otwarcie dużego baru, co osiągnięto poprzez wyburzenie ściany. Dzięki temu posunięciu restauracja zyskała dużą otwartą przestrzeń, którą widać już z samego terminala krakowskiego lotniska. Główną dekorację stanowi złoty portal w obrębie baru i olbrzymia, mosiężna, podświetlana półka barowa. Za projekt odpowiedzialne było krakowskie biuro Iliard Architecture  & Project Management. Jak mówi Grzegorz Gogola, prezes zarządzającej hotelem spółki Kraków Airport Hotel: – Dążyliśmy do tego, by projekt z jednej strony był uzupełnieniem eleganckich przestrzeni hotelowych, a z drugiej by stworzyć miejsce, w którym osoby nas odwiedzające mogły poczuć doskonałą atmosferę. Z naszych obserwacji wynika, że nie tylko goście hotelowi poszukują klimatycznego miejsca, gdzie po ciężkim dniu pracy będą mogli spokojnie zjeść lunch czy kolację. Odwiedza nas także wielu podróżnych korzystających z Kraków Airport, którzy cenią sobie komfort, ciekawe wnętrza i nowoczesny design oraz dobrą kuchnię. Naszym zdaniem hotel lotniskowy może tak właśnie zaskakiwać

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *