H₂O – kolejny hotel Zdrojowej Invest w Kołobrzegu

Zdrojowa Invest rozpoczęła w Kołobrzegu budowę 4-gwiazdkowego hotelu H₂O z 209 pokojami. Otwarcie planowane jest w pierwszej połowie 2020 r. Motywem przewodnim hotelu, zgodnie z nazwą, będzie woda –  znajdą się w nim m.in. cztery baseny. Hotel sprzedawany jest w systemie condo od 12 tys. za m kw. (bez wyposażenia) z gwarancją do 6 proc. zwrotu rocznie nawet na 30 lat.

Zdrojowa posiada już w Kołobrzegu dwa 5-gwiazdkowego kompleksy hotelowe Marine & Ultra Marine oraz Diune Hotel & Resort w pierwszej linii brzegowej oraz 4-gwiazdkowy Sand Hotel i 3-gwiazdkowy Jantar. H₂O zlokalizowany będzie w uzdrowiskowej części Kołobrzegu w pobliżu Marine i Diune (oraz w sąsiedztwie powstającego Hilton Garden Inn) bezpośrednio przy parku na terenie byłego ośrodka wczasowego. W hotelu znajdą się 1- i 2-pokojowe apartamenty o powierzchni od 23 do 49 m kw., każdy z własnym tarasem. Elewacja budynku poprzez duże przeszklenia ma nadać bryle budynku lekkość oraz zapewnić niezakłócony widok na otaczającą zieleń. Na parterze elewacja pokryta będzie zielenią, nawiązującą do parkowego otoczenia i łączącą je z wnętrzem obiektu. W hotelu zaprojektowano cztery baseny, w tym sportowy, rekreacyjny wewnętrzny z dwiema zjeżdżalniami, masażami i leżankami wodnymi, zewnętrzny również z dwiema zjeżdżalniami, a także ślizgawkami wodnymi i kaskadowymi tarasami oraz basen infinity edge (bez krawędzi) na dachu z barem i widokiem na morze. Uzupełnieniem oferty będzie strefa saun i łaźni, strefa wellness, restauracja i kawiarnia oraz sezonowy bar przy basenie zewnętrznym.

 

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *