HOTEL Z POMYSŁEM 2018 – Renaissance Airport w Warszawie

Zwycięzcą 11. edycji konkursu Hotel z Pomysłem w głosowaniu 25-osobowego profesjonalnego jury został hotel Renaissance Warszawa Airport. Na podium znalazły się też Fabryka Wełny z Pabianic i Hampton by Hilton Gdańsk Stare Miasto. O tym jak głosowali nasi jurorzy i jak uzasadniali ten swoje wybory piszemy w najnowszym wydaniu "Hotelarza". Ideą konkursu Hotel z Pomysłem organizowanego przez „Hotelarza” jest promowanie najciekawszych rozwiązań architektonicznych, designerskich i funkcjonalnych, inwestycji łączących najnowsze trendy w hotelarstwie ze specyfiką polskiego rynku. Głównym kryterium, jakim kierują się jurorzy – architekci, projektanci wnętrz, doradcy hotelowi, przedstawiciele stowarzyszeń branżowych, sieci i operatorów oraz eksperci z poszczególnych obszarów hotelarstwa – jest POMYSŁ, jaki dany obiekt ma na siebie i swoją obecność na rynku hotelowym. Wskazują oni obiekty, które według ich interpretacji tego kryterium wyróżniają się na tle konkurencji pod względem architektonicznym, funkcjonalnym, nowatorskich rozwiązań czy innowacyjnej oferty. Renaissance dołącza w ten sposób do elitarnego grona najlepszych polskich hoteli, które wygrywały wcześniejsze edycje konkursu, m.in. Hiltona Gdańsk, Andel’sa Łódź, Puro Wrocław i Gdańsk, Indigo Warszawa i Kraków, Radissona Blu, Narvilu, Krasickiego i Arłamowa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “HOTEL Z POMYSŁEM 2018 – Renaissance Airport w Warszawie

  1. Chcialabym kiedys odwiedzić wszystkie hotele z tej listy, zabrakło mi jedynie hotelu unitral w kategorii obiektów spa. Piękne miejsce z basenem solankowym i strefą saun, chyba najlepszą jaką do tej pory widziałam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *