Jarosław Dziak dyrektorem powstającego ibisa Styles Lublin

Jarosław Dziak, ostatnio zarządzający hotelem ibise Styles w Grudziądzu, a wcześniej m.in. Talaria Ladies SPA, Las Woda i Kopieniec, został dyrektorem generalnym hotelu ibis Styles Lublin, który otwarty ma być w III kwartale tego roku.


Z hotelarstwem związany jest od 20 lat. Zaczynał jako recepcjonista w warszawskim hotelu Boss, gdzie pracował przez cztery lata dochodzącą do stanowiska kierownika  recepcji. W latach 2003-2005 pracował w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Exploris w Piaskach k. Rucianego Nidy, którego w 2005 roku został dyrektorem. Następnie przez cztery lata był managerem ds. sprzedaży i marketingu w Windsor Palace Hotel & Conference Center w Jachrance. W latach 2010-2013 był dyrektorem generalnym hotelu Las Woda w Wildzie, a potem Pałacu Czartoryskich w Sieniawie, dzierżawionym wówczas przez grupę Arche. W latach 2014-2015 zarządzał nowo otwartym obiektem Talaria Ladies SPA, potem hotelem Kopieniec Fizjo-Med & SPA w Murzasichlu k. Zakopanego. Na początku 2017 r. został dyrektorem nowo otwartego ibisa Styles w Grudziądzu, a pod koniec ub.r. ibisa Styles w Lublinie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *