Nowy koncept hoteli ibis zadebiutował w Europie Wschodniej

W estońskiej stolicy otwarty został hotel ibis Tallinn Centre. Jego wnętrza zostały zaprojektowane zgodnie z założeniami nowego stylu - AGORA. To pierwszy hotel marki ibis w Estonii.

ibis Tallinn Centre oferuje gościom 190 pokoi, salę konferencyjną dla 50 osób oraz bar – Charlie’s Corner.

Nowe rozwiązania

Marka ibis zmienia się, aby zapewnić gościom większy komfort, dostosowany do różnych potrzeb i oczekiwań. Nowo otwarty hotel ibis Tallinn Centre realizuje założenia najświeższych, globalnych konceptów, wyróżniających hotele ibis na całym świecie. Jednym z nich jest charakterystyczny dla marki styl wystroju – AGORA. Ta modułowa, elastyczna koncepcja architektury wnętrz, dzięki prostocie i wykorzystaniu industrialnych elementów w połączeniu z dbałością o detale, tworzy przestrzeń zachęcającą do społecznych interakcji, w której goście czują się jak w domu. Hotel ibis Tallinn Centre oferuje również możliwość mobilnego zameldowania – wszystko po to, aby ten proces przebiegał jeszcze sprawniej i był w pełni przyjazny.

Spokojny relaks

W każdym ze 190 pokoi hotelu ibis Tallinn Centre na gości czeka Sweet Bed by ibis - koncept łóżka, zoptymalizowany pod kątem wygodnego snu. W ofercie hotelu jest dostępnych 25 pokoi rodzinnych, a także 5 wyposażonych w saunę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *