Pokój Maratoński w Novotel Gdańsk Centrum – sportowy guest experience

Zgodnie z ideą guest experience, hotele Novotel nieustannie proponują gościom coraz bardziej spersonalizowaną ofertę. Nawiązując do swojego zaangażowania w Gdański Maraton, Novotel Gdańsk Centrum postanowił stworzyć Pokój Maratoński dedykowany uczestnikom wydarzeń sportowych

W specjalnie przygotowanym Pokoju Maratońskim znajdują się zdjęcia z Gdańsk Maratonu oraz wstawka slowfood. Hotel zadbał również o akcesoria do ćwiczeń, aktualną prasę biegową, mapki z trasami biegowymi. Dodatkowo Mistrz Polski w Maratonie z 2010 i 2009 roku, trener Radosław Dudycz, przekazał zdjęcie z dedykacją.

Jak podkreśla Krystian Kubas, kierownik ds. hotelowych Novotel Gdańsk Centrum: – Reprezentując markę Novotel zależy nam na zachęcaniu ludzi do spędzania czasu w wartościowy sposób, sprzyjający pielęgnowaniu relacji z przyjaciółmi nowymi znajomymi. Pokój Maratoński to uhonorowanie kilku tysięcy osób biorących udział w biegu: naszych gości, naszych pracowników, mieszkańców Trójmiasta, sympatyków sportu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *