Vienna House Andel’s w Łodzi świętuje 10-lecie

Blisko 1,46 mln gości, ponad 10,7 tys. konferencji i miano jednego z najbardziej rozpoznawalnych hoteli biznesowo-konferencyjnych w Polsce – to efekt dziesięciu lat działalności hotelu Vienna House Andel’s Łódź. Z okazji dziesiątych urodzin hotel zaprosił 30 sierpnia swoich ambasadorów, najważniejszych klientów biznesowych i partnerów do wspólnego świętowania. Wśród 500 osób, które wzięły udział w uroczystej gali była m.in. prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Dyrektor operacyjny sieci Vienna House Martin Ykema, prezydent Łodzi Hanna Zdanowska i dyrektor generalna Vienna House Andel's Łódź Anna Olszyńska oraz (po lewej) prowadzącą imprezę Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Impreza odbyła się w postindustrialnej przestrzeni sali balowej, z bufetami wzorowanymi na ekskluzywnych, zachodnich marketach pełnymi smakowitości przygotowanych przez szefa kuchni Mirosława Jabłońskiego i jego zespół. Imprezę poprowadziła Paulina Smaszcz-Kurzajewska, a za część artystyczną z muzycznymi występami odpowiadali Marek Kaliszuk, Sanah i Nick Sinckler. Nie zabrakło urodzinowego tortu, życzeń i zabawy tanecznej.

–Vienna House Andel’s Łódź kojarzy się z profesjonalizmem i solidnością, co jest zasługą wspaniałych ludzi, którzy tworzą ten hotel od początku – podkreśla Anna Olszyńska, general manager hotelu. – To właśnie dzięki nim, doświadczonym hotelarzom, pełnym kreatywności i otwartości na potrzeby drugiego człowieka, ten hotel stał się tak silną marką i co roku osiąga doskonałe wyniki finansowe.

Dyrektor hotelu Anna Olszyńska z pracownikami

O komfort gości dba ponad 130 etatowych pracowników, z których 17 pracuje tu od samego początku. Wśród nich jest dyrektor Anna Olszyńska, resident manager Katarzyna Szymańska i szef kuchni Mirosław Jabłoński. Vienna House Andel’s zdobył w tym czasie ponad 30 krajowych i międzynarodowych nagród, w tym w prestiżowym konkursie European Hotel Award w kategorii Best New Hotel Construction & Design oraz „Design & Service“, a także tytuł Hotel z Pomysłem 2010 oraz Hotelu z Pomysłem 10-lecia w 2017 r. Otrzymał również nagrodę prezydenta Łodzi dla najbardziej kreatywnego i wspierającego rozwój zawodowy pracodawcy.

Jedną z atrakcji artystycznych wieczoru był występ młodej polskiej piosenkarki Sanah

Vienna House Andel’s to przede wszystkim hotel biznesowo-konferencyjny, którego wyróżnikiem jest kompleksowa oferta organizacji spotkań i eventów. Na 2,5 tys. m kw. hotelowego centrum konferencyjnego znajduje się 16 sal konferencyjnych i sala balowa dla 800 gości, która wraz z foyer ma powierzchnię 1,3 tys. m kw. Hotel aktywnie włącza się w życie lokalnej społeczności. Współpracuje z łódzkimi szkołami, podejmuje liczne działania na rzecz środowiska i organizuje wystawy prac współczesnych artystów czy absolwentów łódzkiej ASP otwarte dla wszystkich. Sztuka to ważna część działalności hotelu. Hotelowa kolekcja sztuki rozrosła się do ponad 200 prac, a projekt Andel’s Art promujący młodych artystów zagościł również w dwóch innych hotelach Vienna House Andel’s - w Krakowie i Berlinie. Hotel ze swoją ofertą wychodzi poza swoje mury, organizując m.in. catering na łódzkim lotnisku.

W urodzinach hotelu wzięło udział ok. 500 gości

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *