Sport Zone w hotelach Campanile

Z okazji meczów piłkarskiej reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Europy hotele Campanile przygotowały strefy Sport Zone. Na tych, którzy zdecydują się dopingować biało-czerwonych w hotelach, czekają konkursy, specjalna oferta gastronomiczna, a dodatkowo w hotelu we Wrocławiu były reprezentant Maciej Żurawski, natomiast w Warszawie dziennikarz serwisu Weszło Tomasz Ćwiąkała.

To już kolejne wydarzenie, przy okazji którego hotele Campanile kierują swoją ofertę w stronę fanów futbolu. Sport Zone podczas piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji okazały się wielkim sukcesem i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tym razem na gości czeka jeszcze więcej atrakcji. Piłkarską atmosferę będzie można poczuć już na kilka dni przed meczem w hotelach Campanile w Krakowie, Lublinie, Bydgoszczy, Łodzi, Szczecinie, Katowicach i Wrocławiu – Stare Miasto. Natomiast dwa Campanile – Warszawa i Wrocław Centrum przygotowują coś ekstra. Sport Zone w tych hotelach zmienią się w mobilne studio Weszło FM, a gościem specjalnym będzie Maciej Żurawski we Wrocławiu i Tomasz Ćwiąkała w Warszawie. Wydarzenie przewiduje również atrakcje dla najmłodszych kibiców piłki nożnej,

Gama atrakcji nie ogranicza się jedynie do oglądania meczu w wyjątkowym towarzystwie. Oprócz dedykowanego wystroju lobby, obsługa każdego z hoteli przygotowała zabawę o tematyce piłkarskie z nagrodami. Dodatkowo, barowe menu tego wieczoru zmieni się w unikalną ofertę. We Wrocławiu Centrum i w Warszawie nagrodami w konkursach będą vouchery na lunch oraz piłki, podpisane przez sportowe gwiazdy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *