Nowa dyrektor generalna hotelu Radisson Blu Sobieski   PERSONALIA

Andreea Cheratoiu, menedżerka od 12 lat związana z Radisson Hotel Group, na początku września bieżącego roku objęła stanowisko dyrektora generalnego w warszawskim Radisson Blu Sobieski Hotel.

Cheratoiu swoją karierę w hotelarstwie rozpoczęła od stanowiska kierownika recepcji, odpowiedzialnego za relacje z gośćmi w 2004 roku. Do Radisson Hotel Group dołączyła w 2007 i od tamtej pory jej kariera rozwija się w strukturach grupy. Jej przebieg to przykład możliwości rozwoju talentów w ramach Radisson Hotel Group dla liderów młodego pokolenia.

W ciągu kilku lat od rozpoczęcia pracy w grupie, Cheratoiu awansowała i została dyrektorem operacyjnym w Radisson Blu Hotel Bukareszt, a następnie dyrektorem Park Inn by Radisson Hotel Jekaterynburg, w Rosji. Od 2017 natomiast była odpowiedzialna za działalność trzech hoteli z grupy w Rydze. W karierze w grupie pomogło jej z pewnością kierunkowe wykształcenie. Cheratoiu jest absolwentką administracji w biznesie oraz zarządzania w turystyce i hotelarstwie na Academy of Economy Studies oraz Romanian-American University w Bukareszcie.

– Jestem podekscytowana w związku z tym nowym wyzwaniem, jakim będzie zarządzanie Radisson Blu Sobieski Hotel, Warsaw. Z hotelarstwem związane jest całe moje życie zawodowe, więc wierzę, że zdobyte wcześniej doświadczenie w Radisson Hotel Group pozwoli mi kontynuować w tym historycznym i kultowym dla Warszawy obiekcie tradycję wyjątkowej atmosfery i jakości, dzięki której odwiedzający nas goście przeżyją niepowtarzalne doświadczenie w podroży - mówi Andreea Cheratoiu, nowa dyrektor generalna hotelu.

Andreea Cheratoiu jest ekspertką w wyszukiwaniu nowych możliwości rozwoju biznesowego, usprawnianiu procesów i zwiększaniu zysków operacyjnych. Jako menedżerka jest oceniana jako bezkonfliktowa
i sprawiedliwa, aczkolwiek wymagająca.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *