InterContinental Hotels Group przeprowadzi międzynarodową akcję promocyjną Największego Światowego Skoku na Łóżku, by zainaugurować ofertę Biggest Free Nights

Jedna z największych grup hotelowych na świecie, InterContinental Hotels Group, organizuje międzynarodową akcję promocyjną o nazwie Największy Światowy Skok na Łóżku (World's biggest bed – jump), w której weźmie udział 20 tys. osób skacząc na czterech największych na świecie łóżkach. W Szanghaju, Paryżu, Londynie i Nowym Jorku tysiące ludzi będą skakać na wielkich łóżkach przez ponad 16 godzin, świętując ofertę 5 milionów darmowych pokoi, a tym samym bijąc rekord światowego skakania na łóżku. Aby móc zarejestrować się w promocji i zobaczyć całą akcję na żywo należy odwiedzić www.getafreenight.com/bedjump. Przez pięć tygodni ekipa ponad 100-osobowa pracowała by zbudować olbrzymie łóżka o wielkości 15m x 10m, pokryte 30 podwójnymi materacami i gigantyczną kołdrą, która mogłaby przykryć 65 łóżek małżeńskich. Na stworzenie konstrukcji zużyto 6 ton stali, 1 000 kilogramów drewna i ponad 200 tys. śrub oraz nakrętek.

Źródło: Press Release

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *