InterContinental Hotels Group (IHG) otworzy drugi luksusowy hotel w Wietnamie we wrześniu tego roku i wprowadzi więcej swoich marek na ten rynek w najbliższym czasie

– powiedział Philip Riley, senior executive IHG. Otwarcie InterContinental Asiana Saigon zaplanowano na 9 września, czyli mniej więcej dwa lata po otwarciu pierwszego obiektu sieci w Hanoi. W hotelowym kompleksie w centrum miasta, na rogu ulic Lê Duẩn i Hai Ba Trung znajdą się również budynki mieszkalne i biurowce. Hotel posiada 305 luksusowych pokoi, 600 metrową salę balową, sale konferencyjne oraz restauracje. W sąsiedztwie hotelu powstanie 260 apartamentów mieszkalnych. W nowym obiekcie pracę znajdzie około 500 pracowników, rekrutacja zostanie zakończona w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Riley powiedział, że Wietnam wraz z Chinami i Indiami jest na liście najbardziej atrakcyjnych krajów dla rozwoju branży hotelarskiej, dodał również że jest krajem w którym pomimo globalnej koniunktury gospodarczej odnotowano wzrost PKB.

Źródło: własne

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *