W Szklarskiej Porębie ruszył 5-gwiazdkowy Platinum Mountain Hotel & SPA. W condo   OTWARCIA

Z początkiem listopada w Szklarskiej Porębie rusza 5-gwiazdkowy Platinum Mountain Hotel & SPA ze 147 pokojami, 430 m kw. powierzchni konferencyjnej i salonem Dr Irena Eris Beauty Partner. Wkrótce otwarta ma zostać druga cześć kompleksu – Platinum Apartments ze 180 apartamentami. To drugi kompleks grupy Górskie Resorty w Szklarskiej po Blu Mountain Resort.

Nowy hotel zaoferuje dużą strefę SPA & wellness z największym basenem w mieście oraz basenem zewnętrznym w kształcie stawu, designerską restaurację Silver i Nice Bar oraz pokoje w regionalnym stylu, z których każdy posiada drewniany taras. Elewacja w nowoczesny sposób nawiązuje do stylu sudeckiego i alpejskiego. – Chcieliśmy, aby obiekt wpisywał się w okoliczną zabudowę, a jednocześnie przykuwał oko. Platinum Mountain Hotel & SPA należy do marek premium w grupie, obok Green Mountain Hotel w Karpaczu czy przygotowywanego do otwarcia, butikowego Five Seasons w Szklarskiej Porębie. Liczymy na to, że szeroka oferta atrakcji dla gości indywidualnych oraz nowocześnie wyposażone, przestronne sale konferencyjne sprawią, że będzie to nowy ważny punkt na mapie turystycznej i biznesowej, zarówno Szklarskiej Poręby, jak i całych Karkonoszy – mówi Jakub Bączykowski, dyrektor generalny Górskich Resortów. Stanowisko dyrektora hotelu objęła Anna Brzózko-Jaworska, wcześniej dyrektor sprzedaży i marketingu w Blu Mountain, innym obiekcie hotelowym Górskich Resortów w Szklarskiej Porębie.

W drugim etapie inwestycji Platinum Mountain otwarta zostanie część Platinum Apartments z siedmioma apartamentowcami w 4-gwiazdkowym standardzie, przeznaczonymi na typowo rodzinny wypoczynek.

Grupa Górskie Resorty w 2017 r. uruchomiła w Szklarskiej Porębie kompleks  Blue Mountain Resort z 340 apartamentami i aquaparkiem, a do końca roku planuje otworzyć butikowy aparthotel Fives Seasons z 29 apartamentami, składającymi się z łazienki z prywatną sauną, salonu, sypialni oraz tarasu lub balkonu. W przyszłym roku rozbudowany ma być o kolejne 40 apartamentów.

Pod koniec ub.r. Górskie Resorty otworzyły w Karpaczu 5-gwiazdkowy kompleks Green Mountain Hotel ze 137 pokojami i 131 apartamentami, a wcześniej w Łomnicy k. Karpacza kompleks Osada Śnieżka z 344 pokojami i apartamentami. Obecnie ma w swoim portfolio 1,1 tys. pokoi i apartamentów. W 2021 r. otwarty ma być w Wiśle 5-gwiazdkowy kompleks Crystal Mountain Hotel z 491 pokojami. Po realizacji planowanych inwestycji dysponował będzie ok. 1,8 tys. pokojami i apartamentami. Grupa sprzedaje obiekty w systemie condo z gwarancją 8 proc. zwrotu rocznie (7 proc. bez pobytu właścicielskiego) przez 10 lat.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *