Otylia Jędrzejczak Ambasadorką Hotelu Arłamów

Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska w pływaniu, multimedalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski została Ambasadorką Hotelu Arłamów

4-gwiazdkowy Hotel Arłamów to wszechstronny kompleks sportowo-konferencyjny u wrót Bieszczad. Hotel oferuje 254 pokoje i apartamenty, trzypoziomową strefę spa & wellness, centrum konferencyjne, własne lotnisko i heliport oraz Centrum Sportowe Arłamów z infrastrukturą dla 33 dyscyplin. Na Centrum Sportowe składają się m.in. pełnowymiarowy stadion piłkarski z naturalną, podgrzewaną murawą – Arłamów Arena, boisko piłkarskie ze sztuczną murawą, boiska do sportów plażowych, hale sportowe z certyfikowanymi boiskami dla sportów zespołowych, korty tenisowe i do squash’a, ścianka wspinaczkowa, strzelnice sportowe, stoki narciarskie, stadnina koni z krytą ujeżdżalnią i pole golfowe.

– Jestem zachwycona możliwościami jakie oferuje Hotel Arłamów, zarówno profesjonalnym sportowcom jak i amatorom aktywnego wypoczynku. Nie ma drugiego takiego obiektu, o tak rozbudowanej i stale rozwijającej się infrastrukturze. Już w tej chwili w Arłamowie można trenować aż 33 dyscypliny sportowe. A to wszystko w otoczeniu dzikiej przyrody, z najczystszym powietrzem w kraju. Cieszę się, że zostałam Ambasadorką tak wyjątkowego miejsca – powiedziała Otylia Jędrzejczak.

Jak tłumaczy Michał Kozak, prezes Hotelu Arłamów, współpraca z Otylią Jędrzejczak doskonale wpisuje się w filozofię hotelu. – Od samego początku mocno stawiamy na sport i aktywny tryb życia. Ciągle rozwijamy naszą sportową infrastrukturę i zachęcamy naszych gości do wszelkiego rodzaju aktywności. Co więcej, Arłamów nie raz już stał się bazą treningową polskiego sportu – to właśnie tutaj swoje zgrupowania odbywali najlepsi polscy sportowcy i polskie drużyny. Bardzo cieszę się na naszą nową współpracę z panią Otylią. Przed nami wiele wspólnych i ciekawych inicjatyw oraz działań, o których będziemy sukcesywnie informować.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *