A w Nosalowym Bal Sylwestrowy na 500 osób

Jedne z największych hotelowych Sylwestrów organizowane są w zakopiańskim Nosalowym Dworze Resort & Spa. W największej sali bankietowej Nowy Rok powita blisko 500 osób. Tegoroczną imprezę poprowadzą Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Tomasz Kammel.

Tegoroczna scenografia Carnevale di Venezia - Balu Sylwestrowego utrzymana jest w weneckim stylu. Maski, wieczorowe stroje i weneckie gondole mają stworzyć pełen magii i tajemniczości karnawałowy klimat. Pokazy akrobatów i cyrkowców oraz kolorowe korowody tancerzy oznajmią, że karnawał 2020 został rozpoczęty. Zainspirowani włoską kuchnią szefowie kuchni Nosalowego Dworu stworzyli sylwestrowe menu wytwornej serwowanej kolacji oraz eleganckich bufetów, których smak dopełni wykwintny trunek i szampan o północy.

W sylwestrową noc na balu w Nosalowym Dworze oprócz zaproszonych gości nie brakuje znanych nazwisk i celebrytów. Tegoroczną imprezę poprowadzą Paulina Smaszcz- Kurzajewska i Tomasz Kammel. Do tańca zagra Nick Sinckler wraz z zespołem Bala Band. Tradycją balu stały się też koncerty gwiazd – Nowy Rok 2020 goście powitają koncertem Andrzeja Piasecznego. Nie zapomniano też o najmłodszych. Na dzieci czeka bal maskowy i przygody z baśniowymi bohaterami w specjalnych strefach balu oraz kreatywne warsztaty i przytulna sala balowa.

– Formuła eleganckiego, sylwestrowego balu cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. Miejsca sprzedają się z ogromnym wyprzedzeniem i często są rezerwowane nawet kolejnego dnia po sylwestrowej imprezie. Zakopane odwiedza coraz większa grupa wymagających gości, którzy oczekują, że tę ostatnią noc w roku spędzą w doborowym towarzystwie i eleganckiej oprawie podsumowuje Katarzyna Ścisłowicz, dyrektor marketingu kompleksu Nosalowy Dwór.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *