Solidarity Week hoteli grupy Accor

Pracownicy hoteli należących do grupy Accor w regionie Europy Środkowej i Wschodniej wzięli udział w corocznej inicjatywie Solidarity Week. W ramach solidarnej akcji, w ciągu tygodnia zespoły hotelowe zorganizowały wydarzenia na rzecz pomocy wybranym fundacjom i stowarzyszeniom. W ramach tegorocznej, 14. odsłony inicjatywy pomoc dotarła do 1000 dzieci i 100 zwierzaków ze schronisk.

Ideą, jaka stoi za wydarzeniami organizowanymi w trakcie Solidarity Week jest pomoc najbardziej potrzebującym zimą. Forma pomocy jest dowolna - od posiłków, przez zbiórkę żywności i dofinansowanie do wymarzonego prezentu po organizację magicznych Mikołajek.

W Polsce inicjatywa Solidarity Week odbyła się w Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Poznaniu. W stolicy biura Accor i Orbis zorganizowały wymarzone prezenty świąteczne dla szesnastu podopiecznych ze świetlicy „Mały Książę”. Z kolei Sofitel przekazał niezbędny sprzęt i wyposażenie dla 200 pacjentów szpitala dziecięcego. Natomiast w hotelu Novotel Warszawa Centrum odbyło się świąteczne spotkanie dla 20 podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach.

Krakowskie hotele pomogły 50 podopiecznym z domu samotnej matki oraz ponad 30 zwierzakom ze schroniska. Novotel Kraków City West po raz 26. wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Niepełnosprawnym „Bądźcie z Nami” współorganizował zabawę mikołajkową dla dzieci ze szkół specjalnych i przedszkoli integracyjnych. Podobne Mikołajki zorganizowały hotele Novotel, Mercure i ibis w Poznaniu we współpracy z Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących. W Poznaniu pracownicy przygotowali także pokarm na zimę dla ptaków. Zbiórkę dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Promyk zorganizował również hotel ibis Gdańsk Stare Miasto.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *