Harmony Polish Hotels wspierają fundację DKMS w akcji Zostań Dawcą Szpiku

Fundacja Harmony Polish Hotels już niejednokrotnie udowodniła, że dzięki organizowanym wydarzeniom oraz współdziałaniu zjednoczonych w Fundacji osób, działalność hotelarska może wychodzić poza standardowe ramy i być wspięciem wielu społecznych inicjatyw, mających na celu m.in. promocję polskiej tradycji, historii czy też kultury poszczególnych regionów.

Tym razem, przez cały miesiąc hotelarze i goście Harmony Polish Hotels mają okazję wspierać piękną inicjatywę  ratującą życie Fundacji DKMS - Zostań Dawcą Szpiku ❤️. DKMS i Harmony Polish Hotels stają razem do walki z białaczką.  Akcja DKMS zaplanowana jest na luty i odbywać się będzie w hotelach Harmony Polish Hotels zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.harmonyhotels.pl.

– Rejestrujemy się my jako pracownicy hotelu, ale też zachęcamy naszych gości w każdym naszym hotelu i pomagamy Zostać Dawcą Szpiku❤️ – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji Harmony Hotels. – Odpowiedzialność społeczna to dla nas nie tylko hasło. Z dumą, ale i odpowiedzialnością uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych. Mamy nadzieję, że i tym razem osiągniemy sukces, tym bardziej, że zjednoczeni w HPH będziemy współdziałać na rzecz ludzi, którym możemy uratować życie Mamy świadomość, że co godzinę jedna osoba dowiaduje się, że ma nowotwór krwi, a aż co piątej z nich życie może uratować przeszczep szpiku. To ogromna szansa, którą należy wykorzystać, by pomóc. Wraz z DKMS chcemy uświadamiać, że nie warto być obojętnym na problemy chorych, ale również zachęcać naszych gości do zarejestrowania się w bazie dawców, co oczywiście będzie możliwe w naszych hotelach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *