Letnie Grillowanie pod Wawelem

Krakowski Hotel Sheraton wprowadza nową propozycję kulinarną - Grillowanie z Szefem Kuchni, Tomaszem Leśniakiem w ogrodzie Letnim SomePlace Else. Podczas grillowych sesji, szef kuchni oraz jego zespół zdradzają sekrety przyrządzania grillowych przysmaków, odkrywając tym samym kulinarną magię przypraw. W wakacyjne miesiące (lipiec, sierpień) krakowski hotel Sheraton zaprasza gości do wspólnego grillowania. Pod czujnym okiem wykwalifikowanych kucharzy będzie można nie tylko skosztować wyjątkowych grillowych przysmaków, ale także dowiedzieć się jak takie potrawy należy profesjonalnie przyrządzić.
Grillowanie w ogrodzie Letnim SomePlace Else to kolejna po Niedzielnym Brunchu, Podróży Jedwabnym Szlakiem propozycja kulinarana hotelu, stworzona z myślą nie tylko o gościach hotelowych, ale przede wszystkim lokalnych mieszkańcach. Na Wspólne Grillowanie hotel zaprasza w każdą sobotę lipca i sierpnia, w godzinach: 18:00 - 22:00. Wybór doskonałych mięs, ryb, warzyw, sałatek oraz oryginlanych przypraw i dodatków wraz z pakietem napojów i piwa to koszt 110 PLN od osoby. Grillowanie na świeżym powietrzu to doskonały sposób na spędzenie czasu z rodzinną i przyjaciółmi. Do tego zapach lata, smak grillowanych potraw w prawdziwie relaksującej atmosferze. Koncepcję sobotniego BBQ dedykujemy przede wszystkim tym, którzy uwielbiają grillowe przysmaki, ale nie koniecznie lubią sami je przyrządzać  - powiedział Tomasz Leśniak, Szef Kuchni hotelu Sheraton Krakow. Hotel Sheraton Krakow należy do sieci Starwood Hotels & Resorts, która w Polsce zarządza również hotelami Sheraton Warsaw, Sheraton Poznań, Sheraton Sopot Conference Center & Spa, The Westin Warsaw i Le Meridien Bristol. Starwood Hotels & Resorts łącznie oferuje ponad 1500 pokoi i zatrudnia ponad 1100 osób.

Źródło: Sheraton Krakow Hotel

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *