Dyrektor operacyjny Crowne Plaza – Holiday Inn Express Warsaw The HUB   PERSONALIA

Z początkiem kwietnia, Jarosław Osmolik- dotychczasowy dyrektor Food & Beverage w hotelu InterContinental Warszawa- objął funkcję dyrektora operacyjnego oraz zastępcy dyrektora generalnego w nowo powstającym kompleksie hoteli Crowne Plaza i Holiday Inn Express Warsaw- The HUB.

Przygodę z gastronomią rozpoczął w 1998 roku, pracując na luksusowym statku pasażerskim Renaissance Cruise Lines. W kolejnych latach doskonalił umiejętności w znanych sieciach hotelowych, w 2002 roku zaczął pracę w warszawskim hotelu Hyatt, gdzie w 2007 został zastępcą dyrektora F&B, a w latach 2010- 2013 był związany z 5-gwiazdkowym hotelem Westin jako manager operacyjny działu F&B.

Swoją współpracę z siecią IHG (InterContinental Hotels Group) rozpoczął w 2013 roku, kiedy został dyrektorem F&B warszawskiego hotelu InterContinental, z powodzeniem nadzorując działania dwóch restauracji hotelowych, baru, kawiarni, room service’u oraz obszernego działu bankietów i usług cateringowych. Do jego obowiązków należało m.in zarządzanie ponad stuosobowym zespołem, koordynowanie działalności wszystkich punktów gastronomicznych w hotelu a także realizowanie standardów marki.

Dwumarkowy obiekt powstaje w centrum Warszawy, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic miasta, przy Rondzie Daszyńskiego. The Warsaw HUB, innowacyjny projekt firmy Ghelamco Poland, będzie połączeniem funkcji hotelowych, biurowych oraz handlowych z przyjazną komunikacją, jaką zapewni bezpośrednie połączenie budynku tunelem ze stacją metra.

Oba hotele- Holiday Inn Express Warsaw – The HUB oraz Crowne Plaza Warsaw- the HUB należą do sieci hotel IHG, a marka Crowne Plaza w kompleksie The HUB pojawi się w Polsce po raz pierwszy. Hotele zaoferują w sumie 430 pokoi, centrum konferencyjne o powierzchni ponad 1400 metrów kwadratowych, Sky Bar z tarasem zlokalizowanym na 21-ym piętrze wieżowca, z którego będzie można podziwiać panoramę Warszawy, oraz współczesna restauracja Nova Wola z oryginalną ofertą polskich i międzynarodowych dań.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *