Sieć Grano Hotels z blisko 90 proc. obłożeniem w długi weekend czerwcowy

Obiekty gdańskiej sieci Grano Hotels na Wyspie Spichrzów – Number One by Grano, Grano Apartments i najnowszy Grano Hotel otwarty w maju,  zanotowały podczas długiego czerwcowego weekendu z Bożym Ciałem blisko 90 proc. obłożenie.

Grano Hotel

– Cieszymy się, że nasze obiekty już w kilka tygodni po otwarciu przyciągają tak wielu gości. Osiągane wyniki pozwalają nam patrzeć w przyszłość z optymizmem. Ze względu na ograniczone możliwości podróżowania poza granice kraju, spodziewamy się utrzymania wysokiego obłożenia przez całe wakacje, a także po ich zakończeniu – mówi Łukasz Pawlina, dyrektor sprzedaży i marketingu sieci Grano Hotels. 

Grano Hotels od początku czerwca do końca września przygotowały promocyjne stawki na pobyty. Cena za pakiet ze śniadaniem, obiadokolacjami i atrakcjami wynosi w Hotelu Grano 500 zł za dwie osoby.  Dodatkowe atrakcje, jakie zaoferuje sieć w pakietach wakacyjnych to darmowy wstęp do wielu popularnych gdańskich zabytków i atrakcji turystycznych m.in. obiektów należących do Muzeum Gdańska, Narodowego Muzeum Morskiego czy gdańskiego ZOO.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *