Hotel Trends Poland&CEE 2020 w formule hybrydowej. W hotelu Renaissance jesienią   KONFERENCJE "HOTELARZA"

W dniach 30 listopada – 1 grudnia 2020 roku w hotelu Renaissance w Warszawie odbędzie się VIII edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, największego i najważniejszego wydarzenia hotelarskiego w regionie CEE dla hotelarskiego Top managementu, organizowana przez miesięcznik "Hotelarz". W wydarzeniu będzie można uczestniczyć zarówno stacjonarnie, jak i online.

Hotel Trends Poland & CEE już od 8 lat gromadzi w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski – właścicieli, zarządy spółek operatorskich, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich, czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki, a także reprezentantów sieci hotelowych i funduszy inwestycyjnych z całej Europy.

W tym roku po raz pierwszy nie będziemy dyskutować o tym jak bardzo rynek ten rośnie, ale w gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak wyglądać będzie rzeczywistość w świecie post-COVID 19 i jakie rozwiązania należy wdrożyć, aby wyjść z kryzysu obronną ręką.

Hotel Trends Poland & CEE to jak zwykle doskonała okazja do spotkań i rozmów biznesowych na najwyższym poziomie. Podczas dwóch dni najbliższej edycji w dyskusjach panelowych, debatach i warsztatach wezmą udział czołowi eksperci hotelowi z kraju i zagranicy, najbardziej uznani menedżerowie z wieloletnią, popartą sukcesami praktyką zawodową.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie konkursu na „Hotelarzy Dekady”.

Szczegółowa tematyka wydarzenia zostanie zaprezentowana niebawem.

Partnerem strategicznym tegorocznej edycji forum został Polski Holding Hotelowy, zaś Partnerem Merytorycznym, firma Pro Value.

Szczegóły na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *