Warszawa: Metropol ponownie otwarty, Polonia Palace i MDM nadal zamknięte

W piątek ponownie otwarty został hotel Metropol w Warszawie należący do Hoteli Warszawskich Syrena. Na razie nie ma jeszcze daty otwarcia dwóch pozostałych hoteli sieci: Polonia Palace i MDM.

Otwarcie 4-gwiazdkowej Polonii Palace z 206 pokojami uzależnione jest od poziomu obłożenia i tempa jego wzrostu w 3-gwiazdkowym Metropol z 211 pokoi. Obydwa hotele znajduje się w tej samej lokalizacji przy rondzie Dmowskiego. W ostatniej kolejności otwarty zostanie 3-gwiazdkowy MDM ze 134 pokojami przy pl. Konstytucji.

– Bardzo cieszy nas ponowne otwarcie hotelu – mówi Paweł Lewtak, członek zarządu HWS. – Jesteśmy przygotowani zarówno w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego, jak i atrakcyjnej oferty dla naszych gości. Hotel Metropol to bezkonkurencyjna lokalizacja, odnowione pokoje z klimatyzacją, parking i sezonowa oferta gastronomiczna. Wkrótce będzie można uregulować u nas pobyt za pomocą bonu turystycznego. Jednakże Hotel Metropol to przede wszystkim profesjonalny zespół przeszkolonych i doświadczonych pracowników wspierających się wzajemnie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *