MEXTRA GROUP otworzyła Oddział WARSZAWA!   MATERIAŁ PARTNERA

MEXTRA GROUP otworzyła swój Oddział WARSZAWA! Najważniejsze atuty tego miejsca, to świetna lokalizacja (2 km z drogi ekspresowej S8), duży showroom z pełną ekspozycją oraz punkt odbioru towaru. W jednym miejscu prezentowane są meble bankietowe i konferencyjne MEXTRA oraz kawiarniane i restauracyjne VAST, należących do MEXTRA GROUP.

Do tej pory siedziba firmy zlokalizowana była tylko w Kędzierzynie – Koźlu (województwo opolskie), 12 km od autostrady A4. Była to idealna lokalizacja dla klientów z Dolnego Śląska, Opolszczyzny, Śląska i Małopolski. W tym roku, pomimo niespodziewanych trudności związanych z COVID, MEXTRA realizuje swoje kolejne cele. Oddział WARSZAWA, zlokalizowany jest 2km od drogi ekspresowej S8 pomiędzy zjazdem Żabia Wola a Radziejowice, tylko 20 minut od Warszawy.

Jest to nie tylko kolejne biuro, gdzie można zasięgnąć porady wykfalifikowanych handlowców firmy ale również drugi w Polsce showroom z pełną ekspozycją oraz punktem odbioru zamówień.

W Oddziale WARSZAWA można zobaczyć i dobrać odpowiednie dla siebie meble i tekstylia z oferty marki MEXTRA skierowanej do klientów bankietowych i konferencyjnych oraz marki VAST, specjalizującej się w meblach kawiarnianych i restauracyjnych. Wszyscy klienci, odwiedzający oddział i składający zamówienie do końca października będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji przygotowanych na tą okazję.

Klientów, którzy nie mogą odwiedzić firmę osobiście zapraszamy do poznania aktualnych promocji na stronach i e-sklepach MEXTRA GROUP.

www.krzeslabankietowe.pl
www.sklep.mextra.pl
www.vast24.pl
www.mextra.pl
www.meblecateringowe.pl
www.tanibankiet.pl

Bez względu na miejsce, będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem i zaprezentować naszą wyjątkową ofertę. Gwarantujemy najniższe ceny i najwyższą jakość produkowanych przez nas mebli. Chcąc oszczędzić sobie czas, zachęcamy do zapraszania nas do siebie – na pewno przyjedziemy!

Do zobaczenia – zespół handlowy MEXTRA GROUP.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *