Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO w Krakowie odwołane   KORONAWIRUS

Organizatorzy zaplanowanych na 4 – 6 listopada tego roku targów HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO w Krakowie, zdecydowali o odwołaniu tegorocznej edycji. Kraków od dnia 17.10.2020 został objęty tzw. czerwona strefą, w której obowiązuje zakaz organizacji targów i kongresów.

- Wszyscy już wiemy, że rok 2020 zapisze się czarnymi zgłoskami w historii, a w historii targów na pewno. Jest nam bardzo przykro, że mimo Państwa i naszych wysiłków, zaplanowane na 4 – 6 listopada tego roku 28. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 19. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 18. Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO® z powodów od nikogo niezależnych, nie mogą się odbyć - czytamy na stronie organizatora wydarzenia.

Jednocześnie mają odbyć się niektóre wydarzenia towarzyszące targom, realizowane bez udziału publiczności i udostępnione dzięki transmisjom online na stronach oraz profilach Facebook.

W ubiegłym roku targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO odwiedziło 15 342 osób, a swoją ofertę prezentowało 404 wystawców z 22 krajów. Targom towarzyszyły również liczne warsztaty i imprezy kulinarne.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *