Zmiana daty i formatu jesiennej konferencji Hotel Trends Poland   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Szanowni Państwo,

W związku z pandemią COVID-19 i obowiązującymi obecnie restrykcjami, podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu i przeformatowaniu jesiennej edycji Hotel Trends Poland&CEE.

Wsłuchując się w liczne głosy z branży zdecydowaliśmy, że wydarzenie nie powinno zostać odwołane, gdyż to właśnie obecnie dostęp do najnowszych prognoz i scenariuszy na przyszłość jest najbardziej potrzebny hotelarzom, a rozwiązania sugerowane przez liderów rynku mogą pomóc przetrwać ten najtrudniejszy czas i jak najefektywniej dostosować się do nowych realiów.

Hotel Trends Poland&CEE - Future of Hospitality Industry 2020/2021 odbędzie się zatem 21 stycznia 2021 roku jako konferencja hybrydowa, z panelistami dyskutującymi stacjonarnie na scenie w hotelu Renaissance i transmisją na żywo w jakości HD do zarejestrowanych uczestników. Dołożymy wszelkich starań, aby niezmienny pozostał najwyższy poziom merytoryczny dyskusji i dobór najwyższej klasy panelistów. Tematy koncentrować będą się wokół przyszłości rynku hotelowego, jego perspektyw z punktu widzenia inwestorów, kadry zarządzającej, a także sieci hotelowych i segmentu MICE. Szczegóły przedstawimy już wkrótce na stronie www.hotel-trends.pl

Jednocześnie już dziś zapraszamy Państwa na wiosenną edycję naszej konferencji HIT 2021, którą mamy nadzieję zorganizować w formule stacjonarnej w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel. Wierzymy, że nic nie zastąpi bezpośrednich relacji, a powrót naszych wydarzeń, które rokrocznie były najlepszą okazją do spotkań najważniejszych przedstawicieli branży hotelowej,  będzie bardzo ważny dla całego sektora hotelowego w Polsce.

Krzysztof Gonciarek

Członek Zarządu

Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.

Więcej informacji udzielą:

Małgorzata Grenda – 22 333 88 02; m.grenda@pws-promedia.pl

Wioleta Wiater – 22 333 88 10; w.wiater@pws-promedia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *