Międzyzdroje: powstaną dwie wieże. „Nie ma obaw, że inwestycja zniknie wśród podobnych”

Szczeciński deweloper, firma Siemaszko, otrzymał pozwolenie na budowę w Międzyzdrojach przy plaży inwestycji Promenada Gwiazd 5 - dwóch 33-kondygnacyjnych wież z 345 apartamentami pod wynajem, kompleksem basenowym, SPA, salami konferencyjnymi, restauracją i kawiarnia na 30 piętrze.

Pozwolenie dotyczy "budynku usług hotelarsko-mieszkaniowych z garażem podziemnym". Dwie wieże o wysokości 112 metrów zaoferują  30 tys. m kw. powierzchni użytkowej. – Nie ma obaw, że inwestycja zniknie wśród innych podobnych, bo nic nie może się z nią równać w tej części wybrzeża – podkreśla Lesław Siemaszko. W zależności od wysokości, apartamenty o zróżnicowanych metrażach będą miały: własne tarasy – piętra najniższe, loggie – kondygnacje pośrednie lub oranżerie – w najwyżej położonych lokalach. Obiekty dysponować będą wyjściem prosto na plażę oraz sześcioma windami. Dla kawiarni na 30 piętrze stworzony zostanie oddzielny szyb windowy, który zapewni dostęp wszystkim zainteresowanym, również spoza obiektu.

Jak przyznaje sama firma, inwestycja ta od momentu ogłoszenia wywołuje wiele emocji. „Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej atrakcyjnych projektów w pasie nadmorskim nie tylko w Polsce, ale w tej części Europy. Zainteresowanie jest ogromne, co nie dziwi, a dodatkowo motywuje do realizacji. Przedsięwzięcie o takiej skali i rozmachu na pewno wywinduje Międzyzdroje na wyższy poziom wśród nadmorskich kurortów” – napisała firma Siemaszko w swoim komunikacie. – Zainteresowanie i rozgłos, jaki stał się naszym udziałem zanim jeszcze na dobre ruszyliśmy z budową, bardzo nas cieszy – mówi Lesław Siemaszko. – To pierwszy tak prestiżowy projekt w Międzyzdrojach, ale potencjał tego miejsca i oczekiwania rynku są ogromne, jestem przekonany, że nasza inwestycja da impuls do dynamicznego rozwoju kurortu.

Firma Siemaszko prowadzi działalność na rynku deweloperskim od 1994 roku. Wybudowała dotychczas ponad trzy tysiące mieszkań i ponad sto domów jednorodzinnych, głównie w Szczecinie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *