Otwarto Apartamenty Lake Hill

W lutym otwarty został drugi etap kompleksu Lake Hill w Sosnówce k. Jeleniej Góry z 89 apartamentami. Wiosną 2019 r. ruszył hotel Lake Hill Resort & Spa ze 173 pokojami, a w przygotowaniu jest trzeci etap inwestycji obejmujący 80 apartamentów oraz 20 willi. Inwestorem jest Artur Kozieja, a wszystkie lokale sprzedawane są w modelu condo.Apartamenty Lake Hill od 35 do 49 m kw., w dwóch budynkach, dysponują aneksami kuchennymi i tarasami lub balkonami. Goście mogą korzystać z infrastruktury hotelu Lake Hill, oferującej m.in. baseny, fitness, restaurację oraz centrum SPA. Generalnym wykonawcą inwestycji był Erbud, a wartość kontraktu wynosiła 26,4 mln zł. Erbud był także wykonawcą pierwszej części kompleksu, wybudowanej kosztem 49 mln zł. Ukończenie trzeciego etapu z 80 dwupokojowymi apartamentami w 10 budynkach oraz 20 czteropokojowymi willami o powierzchni 70 m kw. z saunami i jacuzzi planowane jest w 2023 r. W nowej części znajdzie się także budynek usługowy z zewnętrznym i wewnętrznym basenem, sauny oraz dwie restauracje. Wszystkie części inwestycji sprzedawane są w systemie condo z deklaracją 8 proc. zwrotu rocznie przez 10 lat i możliwością przedłużenia umowy o kolejne 10 lat. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Otwarto Apartamenty Lake Hill

  1. Witam , chcialam się dowiedziec jak wyglada cena dzisiaj nanmniejszego apartamentu pod inwestycje..? Z poważaniem E S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *