Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa – pierwszy pomorski hotel nominowany do prestiżowej nagrody World Travel Awards

Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa jest pierwszym w historii międzynarodowego konkursu reprezentantem Pomorza nominowanym do tytułu najlepszego Polskiego hotelu klasy biznes. Wyróżnienie to jest szczególnie cenne, gdyż World Travel Awards to jedna z najważniejszych nagród w branży turystycznej. Od siedemnastu lat wybierane są najlepsze hotele z całego świata. Do kategorii Poland's Leading Business Hotel zakwalifikowanych zostało osiem hoteli: jeden z Trójmiasta, eden z Krakowa oraz sześć z Warszawy. Finalistów wyłoniło grono międzynarodowych ekspertów poprzez szczegółowe analizy i oceny hoteli pod kątem innowacyjności, oferty, jakości, standardów świadczonych usług oraz poziomu zadowolenia gości. Zwycięzca wyłoniony zostanie na podstawie największej liczby głosów oddanych do 10 września 2010 za pośrednictwem strony internetowej www.worldtravelawards.com. Nominacja do World Travel Awards w kategorii "Leading Business Hotels" jest dla Hotelu Sheraton w Sopocie wielkim wyróżnieniem. Dotychczas żaden pomorski hotel nie był nominowany w tej kategorii. Jest to ogromna szansa, dzięki której możemy udowodnić, że na Pomorzu mamy światowej klasy hotel biznesowy, które wyznacza standardy. - mówi Iva Trifonov, Dyrektor Generalna hotelu Sheraton w Sopocie. Wyróżnienie Hotelu Sheraton to doskonała promocja dla Sopotu. To szansa na pokazanie jak nasze miasto wspaniale się rozwija i czym wyróżnia na mapie prestiżowych europejskich kurortów - mówi Jacek Karnowski, Prezydent Sopotu.

Źródło: Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *